Wpis z mikrobloga

@Ketonowy: To o krzywej kierze tyczyło się egzemplarza innego niż ten ze zdjęć.
Tak, motocykl jechał prosto. Właściciel zapewniał, że ramę mu sprawdzał znajomy i niby jest prosta, ale ograniczniki były bardziej wyruachane niż tutaj (aczkolwiek nadal nie wiem jak prawidłowo powinny wyglądać), a co ważniejsze, to przednia felga była wymieniana - miała inny kolor niż powinna.
@Ketonowy: tyle to ja wiem, ale chciałem się dowiedzieć czy krzywa kierownica zawsze wiąże się z czymś grubszym czy niekoniecznie? I zdjęcia ograniczników które wstawiłem to są już #!$%@?, czy to normalna eksploatacja?
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 3
@qps666: nie wiem jak przy normalnej eksploatacji można zajechać ograniczniki? Przecież podczas jazdy są nieużywane, tyle co do parkowania czy manewrów 5km/h, ciężko to zepsuć. Jedynie jak jest duże przeciążenie czytaj uderzenie tak, że kiera się skręca mocno i uszkadza ogranicznik jednocześnie się krzywiąc :-)
@qps666: Aluminium łatwo wystukać ogólnie jak się przyłożyć to można ramę alu przeciąć gumowym wężykiem, Fakt, szybko to nie będzie ale się da :-)
Bo widocznie jest krzywa :-)
Im nowszy model tym łatwiej się gną, za to mniej łamią kości w razie co.
A czy coś więcej jest krzywe to nawet jak porobisz zdjęcia aparatem za milion monet to Ci nikt nie powie.

Gx
@qps666: trzeba porządnie albo pechowo wyglebić aby zniszczyło ograniczniki, co do kiery to miałem w sv wywrotke przy niewielkiej prędkości i kiera się skrzywiła o jakieś 1-2cm niby nic wielkiego ale odczuwalne podczas jazdy