Wpis z mikrobloga

@purplepulp profil zaufany ogarniasz w kilka minut przez bankowości elektroniczną.
Chyba, ze masz konto w gównobanku to nie.
Sprawdź ma na stronie pz czy twoj bank ogarnia.
Przyda się PZ nawet jak sie zapiszesz przez sms, bo ze strony ePacjent pobierzesz certyfikat zaszczepienie (ten niby paszport), który zwalnia z kwarantanny.
  • Odpowiedz
@rraaddeekk: kurna no raczej obsługuje, ale ja wszelką bankowość od kilku dobrych lat ogarniam wyłącznie przez apke mobilną, a przez nią się nie zweryfikuję xd a hasła do banku ni #!$%@? nie pamiętam.
  • Odpowiedz
Jak ja szukałem, wszystko jedno gdzie byle Pfizer i jak najszybciej w moim województwie to pokazywało najbliższy termin na 27 maja, jak zacząłem szukać po kolei po datach to znalazłem na 10 maja ¯_(ツ)_/¯


@Niles: Bo to jak z koszykami podczas dropów butów czy ubrań. Niezatwierdzone zapisy wpadają z powrotem do kolejki. Wystarczy odświeżać wyszukiwanie, a i tak te daty nie działają potem ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@XpedobearX: nope, po prostu tego punktu szczepień na 10 maja nie pokazywało gdy zaznaczyłeś szukaj od dziś, nawet jeśli zaznaczyłem że chcę tylko Pfizera i powinno ten punkt szczepień pokazać na pierwszej stronie to nie było dopóki nie zaznaczyłem "szukaj od 10.05" ¯\_(ツ)_/¯

A z tym wpadaniem z powrotem do kolejki to wcale nie mijasz się z prawdą. W ciągu dnia wpadają pojedyncze daty, na przykład w tym momencie w mazowieckim
  • Odpowiedz
@Niles: No ja znalazłem nawet terminy na dzisiaj, w Radomiu ( ͡° ͜ʖ ͡°) Początkowo byłem zapisany na 21.05, anulowałem i wbiłem się na 06.05 obecnie. No i w Warszawie prawie sama AstraZeneca.
  • Odpowiedz
@purplepulp: Nie będzie. Dzwonisz, słuchasz o RODO i zaraz konsultant odbiera. Wygląda na to, że za tydzień będą im masowo szczepionki zostawać, bo ludzie mają to w dupie.
  • Odpowiedz