Wpis z mikrobloga

Ja rozumiem, że można mieć swój poglad na szczepionki, rozumiem nawet że ktoś się nie szczepi ( sam się waham), ale rezerwowac miejsce i nie przychodzić żeby blokować szczepienia i robić rozprdol w popsutym już systemie to nie wiem co trzeba mieć w głowie.
#koronawirus
  • 114
  • Odpowiedz
sam się waham


@Tylko_Seweryn: daj spokój, też się pewnie naczytałeś wysrywów tych #!$%@?ów i teraz masz wątpliwości - niestety, ja zachorowałem zanim zdążyłem się zaszczepić i nie polecam tej choroby...
  • Odpowiedz
@Tylko_Seweryn: Ale wierzysz w tą propagandę? Poza wysrywem onetu bez żadnych dowodów (powiązania konta na facebooku z imienia nazwiska oraz IP i nie stawieniem się tej danej osoby na termin) nie ma nic. Nikt nie podjął śledztwa ani żadne polityk z obozu rządzącego nie podjął tematu. Ten sam motyw co Janda i generalnie znów sianie nienawiści wobec osób sceptycznych wobec koronapolityki.
  • Odpowiedz
@wladyslaw-krakowski: ja to słyszałem już miesiąc temu od ciotki oddzialowej. Dzwonią do ludzi czy napewno przyjdą bo jak nie to zadzwonią po kogoś z rezerwy. Ludzie cały czas w zaparte że już idę, wyjeżdżam itd. Ostatecznie się nawet nie pokazują.

P. S Uprzedzam, tak, byłem tą ciotką ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@Tylko_Seweryn: Tym ze te 1 ma resztki rozumu, a druga nie. Teraz bedziecie się co pół roku na przeziębienie szczepić, już wam to zapowiedzieli. A wy się jeszcze cieszycie xD z poprzednia plandemia covida nie wyszło, do tej się jak widać lepiej przygotowali
  • Odpowiedz
daj spokój, też się pewnie naczytałeś wysrywów tych #!$%@?ów i teraz masz wątpliwości - niestety, ja zachorowałem zanim zdążyłem się zaszczepić i nie polecam tej choroby...


@Ranger:. Mów lepiej ile Ci zapłacili za ten komentarz!!1111oneoneone
  • Odpowiedz
  • 3
@Ranger

niestety, ja zachorowałem zanim zdążyłem się zaszczepić i nie polecam tej choroby...


Ale wiesz, że szczepionka nie chroni przed zachorowaniem? ( ͡º ͜ʖ͡º)
  • Odpowiedz
  • 3
@Ranger

ale wiesz, że zawsze powoduje łagodniejszy przebieg choroby?


Tak tak ( ͡º ͜ʖ͡º) czasami powoduje też powikłania po szczepionce

Poza tym chroni przed chorobą, nie w 100%, ale chroni.


To czemu zaszczepieni dalej muszą chodzić w maskach?
  • Odpowiedz
@J-Roc: masz tu złotówkę, panie menel, i idź sobie gdzieś indziej - pod monopolowym bym nie podejmował takich dyskusji, więc i tutaj nie zamierzam :) pozdrawiam cieplutko!
  • Odpowiedz