Wpis z mikrobloga

@Login84: "Mają narzędzia do blokowania stalkerów ale nie używają ich. W rezultacie muszę zglaszac posty tej samej osoby po kilkanaście razy dziennie. Nie reagują na prośby mailowe by blokować konta stalkerów. Dodatkowo usunęli moją opinie do której było dodane moje zdjęcie obrazujące bierność i opieszałość w kwestii blokowania stalkerów. Nie wiem jaki mają interes w tym aby kryć stalkerów." ~ Sławek Nowak Lokalny przewodnik
@czlowiekoguratny: "w rezultacie muszę zgłaszać posty tej samej osoby po kilkanaście razy dziennie" jakie to jest piękne potwierdzenie że ta gnida Bielska już nie raz dostała po dupie. Zgłoszeń też było wiele na niego i skakał po komendach jak dziwka na #!$%@?. On się do tego nie przyzna hehe
@AntyPezot207: najbardziej zagadkowe dla mnie jest to za jakie pieniądze on się tak k... Miał przecież biznes z tymi kserokopiarkami. Ile można ze strusia i knura wyciągnąć miesięcznie? 1000 zł? Od frajerów z grupy premium z 500 zł? Przy przyzwoitych zarobkach na biznesie to nie są pieniądze warte tego żeby się tak poniżać. Do tego trzeba kupić sprzęt szpiegujący, opłacić psa Arona, cenzurować filmy itd...
@czlowiekoguratny: dużo więcej zarabia, on ma kilka kanałów o tematyce szkolnej. Na ten moment 5 tys miesięcznie to raczej niski próg jego dochodów. Dodatkowo ta suką jest w posiadaniu głównych kanałów meneli i tylko czeka aż oboje zmienia miejsce zamieszkania. Wtedy będą żniwa i będzie wykańczał wszystkie inne kanały zgłoszeniami. Typ jest bardzo skrzywiony psychicznie i #!$%@? kompletnie