Wpis z mikrobloga

imbecyli na tym serwisie


@ediz4: napisał gość siedzący w owym serwisie i nie potrafiący zweryfikować informacji natomiast powtarzający przekaz targowicy. Dobrze, że przynajmniej masz masz na tyle refleksji, żeby to ocenić.
  • Odpowiedz
@ediz4:

Pierwsza Prezes Sądu Najwyższego odrzuciła petycję o wycofanie wniosku do Trybunału Konstytucyjnego o zbadanie niektórych przepisów zw. z informacją publiczną.


I Ty  śmiesz pisać o targowicy w momencie gdzie twoi ziomale z Klerem na czele robią wszystko, żeby ujeb... przejrzystość. Naprawdę mam cichą nadzieje, że ci ktoś za działalność tutaj płaci, bo jeśli robisz to za darmo to Twoja autorefleksja o imbecylach to naprawdę za mało.
  • Odpowiedz
dokładnie to robi Obajtek wespół z Hofmanem, Ziobrą itd. Tworzy oligarchizm kosztem interesu kraju.


@StaryMadryElf: xD oligarchyzm w spółkach skarbu państwa które obsadza każdy nowy rząd.

Prawa francuskiego nie znam, nie znam też języka nie jestem w stanie zweryfikować. Niemcy nie blokują prawnie i też nie biznesowo. Sprawdź i nie kłam. Ich urząd antymonopolowy pilnuje aby grupa kapitałowa nie skupiała kilku dzienników w danym landzie. Dotyczy to kapitału niemieckiego I zagranicznego.....
  • Odpowiedz