Wpis z mikrobloga

#jayrysuje | instagram

#rozdajo tl;dr


Kilka lat temu organizowałem na mikro rozdajo, w którym rysowałem portrety dla wylosowanych mirków (są na tagu gdyby ktoś był ciekawy). Akcja wyszła fajnie i sporo się dzięki niej nauczyłem, ale później zrobiłem sobie około 3 letnią przerwę od bazgrania ( ͡° ʖ̯ ͡°)
Z racji tego, że po tym długim czasie udało mi się wrócić (i mam nadzieję, że tak już zostanie) chciałbym zrobić kolejne rozdajo.

Początkowo myślałem o drugiej edycji portretów, ale przeglądając foldery ze starymi pracami wpadłem na lepszy pomysł. W liceum miałem okazję w ramach mikołajek zrobić dla kolegi ilustrację, w której narysowałem go jako wiedźmina, bo był ogromnym fanem. Pomysł super i ilustracja po latach wygląda całkiem znośnie (z oczywistych względów nie mogę jej tutaj pokazać ( ͡° ʖ̯ ͡°)) więc czemu by nie zrobić czegoś takiego teraz? Szczerze nie mam pojęcia jak mi to wyjdzie i traktuję to jako niemałe wyzwanie i eksperyment dlatego gotowa ilustracja powinna się pojawić na mikro maksymalnie miesiąc po losowaniu. Może na jednej się nie skończy... kto wie...

Niżej szkic z dzisiaj. Miało być coś luźnego, a wyszedł pseudo Raiden z MGS xD

#rysujzwykopem #digitalpainting #tworczoscwlasna
J.....G - #jayrysuje | instagram

#rozdajo tl;dr
SPOILER

Kilka lat temu organiz...

źródło: comment_1619639738S0EB7U0v7G1hHKuFu35tOG.jpg

Pobierz
  • 7