Wpis z mikrobloga

Dobra #!$%@?. Jakiś czas temu jako pierwszy pisałem o Safemoon i ktoś tam zarobił. To teraz napiszę o Bingusie - jakby ktoś chciał zarobić, ale akurat to ma trochę więcej jakości. #safemoon to scam sto procent, który nic nie robi.

#bingus jest wspierany przez MoistCritikal - co ważne, bo chłop ma super following.

Teraz wspiera go też Michael Rainey Jr., który jest aktorem i ma 1.7 miliona followersów na instagramie.

A co najważniejsze. Nawet jeśli to scam to część pieniędzy, które zarabiają twórcy na tym tokenie przekazują na schroniska dla zwierząt. Jak dotąd przekazali 20 tysięcy dolarów.

Nie będę udawał, że to nie shitcoin, ale ma podstawy żeby trochę w to wsadzić jeśli leży wam gdzieś z boku

Ja wsadziłem 400 zł, mam 5,5 miliona tokenów, więc zobaczymy czy coś z tego będzie.

#kryptowaluty
  • 19
@michael93pl: nie no Cardano robi coś, spójrz na niedawny deal z Etiopią. Spójrz na Vechain i wykorzystywanie VET przez różnorakie firmy na całym świecie, są coiny, które mają wartość ponad to, że... mają wartość.
@wants: to, że jakiś coin jest jakkolwiek wykorzystywany nie oznacza, że ich wartość nie jest wyłącznie spekulacyjna.
Nie bazują na kondycji firmy, wartości w złocie, PKB.

Pomimo tego, że cena akcji danej spółki również jest dyktowana zwykłym popytem i podażą, można w jakimś tam przybliżeniu oszacować wartość spółki i jej realną wartość, ergo wyliczyć ile 1 akcja powinna kosztować.

Krypto bazuje wyłącznie na popycie i podaży, nie jesteś w stanie oszacować
Wszedłem dla zabawy w kilka shitów i generalnie, na chwile obecną, jedna wielka strata. ¯\_(ツ)_/¯

EDT:

Jednocześnie mam świadomość, że gdybym te same środki przeznaczył na dwóch gości, któzy ogarniają strony i rozumieją słowa "wizja" czy "zapał" to dziś mieliyśmy już niezły zalążek sensownego projektu.