Wpis z mikrobloga

Czytam sobie komentarze wszystkich oburzonych, że na ostatni miesiąc trzeba wracać do szkoły i pisać sprawdziany/egzaminy pod okiem nauczyciela. I nie rozumiem w czym problem. Przecież tak zachwalaliście naukę zdalną i że przecież zdalnie to można się dużo lepiej nauczyć. Więc o co chodzi? Przyjdziecie, napiszecie na full punktów i po problemie, prawda? No chyba, że w rzeczywistości wykorzystaliście ten rok nauki zdalnej na #!$%@? się i ściąganie na zdalnych testach. Wtedy to faktycznie możecie mieć problem jak przyjdzie do weryfikacji waszych osiągnięć.

#koronawirus #szkola #licbaza #techbaza #studbaza
  • 17
@rm-rf: Powrót na ostatni miesiąc gdzie już jest wszystko prawie pokończone jest zwyczajnie idiotyczne. Skoro tyle wszystko zamknięte było, spada liczba zachorowan, więcej osób zaszczepionych to zamiast już to dopiąć i nie otwierać tych szkół, to otwierają chyba tylko po to żeby trochę tych przypadków uroslo. Szkoly to jednak duże skupiska osób, a zysk z tego żaden. Zamiast szkoły powinni otworzyć szybciej inne biznesy, bo tam jest to potrzebne-w szkole w
@rm-rf: To po co w ogóle o to najpierw pytasz, a potem odpowiadasz ukąśliwie? Jaki jest w ogóle cel tego posta inny niż trolling, czysta zawiść? Ja zachwalam naukę zdalną ale dlatego, że masa rzeczy których robię na uczelni opiera się na robieniu zadań które i tak robisz potem w domu, a nie mam zbytnio kolokwiów czy testów. Więc tak jakby atakujesz mieczem, sam opisujesz zjawisko globalnie mówiąc o innych studentach
@bzam: Cel tego posta był taki, żeby pośmiać się z tych, którzy przez cały rok się #!$%@? a teraz mają ból dupy, że ktoś chce zweryfikować ich wiedzę w tradycyjny sposób, gdze dużo trudniej się ściąga więc szukają wymówek. A to, że mój wpis tak cię podpalił zdaje się tylko potwierdzać moją tezę.
@rm-rf: Czemu uważasz, że post mnie podpalił? Ja nie odpowiadam sarkastycznie, ani nie zadaję pytań które mają na celu obnażenie którejś z osób które tego bronią - Ty tak natomiast zrobiłeś. Twoje sugestie są mierne, tym bardziej wobec mojej uczciwości na bazie tego, że utrzymuję się przy stwierdzeniu, że studia zdalne pokazały nam jak mogłaby w wielu przypadkach wyglądać edukacja na takim poziomie na jakim obecnie jest i jak w wielu
@MizoginLu Znam kilka przykładów z mojego otoczenia, jak wyglądała ta "nauka". W sumie sam bym się bał wracać i pisać normalne testy jeśli przez cały rok wszyscy udawali, że się uczą.