Wpis z mikrobloga

#gownowpis ##!$%@?
coraz bardziej mnie zaczyna męczyć, kiedy kasjerzy pytają mnie o dowód i zawsze zagabują, jakim cudem tak młodo wyglądam mając 30 lat i nie są w stanie w to uwierzyć. niektórzy patrzą takim wzrokiem, jakbym im podawała jakiś podrobiony dowód czy co xD rozumiem, że to ich obowiązek sprawdzić jeśli nie są pewni albo mnie nie znają i nie mam z tym problemu, rozumiem że to może rzadkość spotkać kogoś takiego jak ja, ale szkoda że trafienie na kasjera który po prostu sprawdzi dowód, powie "ok, w porządku" i poda mi to co chcę bez zbędnych komentarzy czy pytań musi graniczyć z cudem xd
  • 22
@chusteczki_do_higieny_intymnej: jezu, na szczęście z takimi bucami jeszcze nie miałam do czynienia, współczuję xD chociaż to byłaby przynajmniej jakaś odmiana od tych nudnych heheszków.
rozwala mnie reakcja, kiedy chcę kupić fajki i kasjerka pyta o dowód z takim tonem głosu, jakby była pewna że go nie mam i to niedowierzanie, kiedy go wyjmuję lol. raz poszłam odebrać swoją siostrzenicę ze świetlicy, siostra dała znać opiekunce przez telefon że młodą odbierze ciocia