Wpis z mikrobloga

@Dewasta: bez kitu. Nie jestem może specnazem karty montaż, ale widać laickim okiem kiedy np. w zapowiedziach kolejnych odcinków widać Igę i Karola w lochu po ślubie a słychać głos Laury z sucharem o problemie z piciem a rozmowami gdzie wizja i głos się zgadza. Na tej zasadzie różne Grażyny klikały montaż kiedy były ślubne odcinki i widać było gości i świadków i samochody i wiele szczegółów które wskazywały na to
@Dewasta: btw. zrobię tu jakąś bardzo offtopową hiperbolę, ale a propos makijażu i brwi Izy i podniesionego kiedyś chyba przez Ciebie tematu henny brwi to ja np. mam tak, że pierwszego dnia henny wyglądam k*%a jak ten brwiowy typ z braci Marx a drugiego dnia już gowno widać. To jest drama.
@Olixi: Co do Izy... Weszłam na jej live na Insta i tam brwi wyglądały dziwnie, jakby zaczęły jej jasne włoski odrastać w miejscu tego permanentnego rysunku. Fakt wyglądała delikatniej z daleka ale z bliska nie mogłam odebrać oczu od tych brwi.
@Kalafior_Krzys_2: Ja np mam tak jasne i mizerne, że jak ich trochę nie zrobię to wyglądam jak po chemii. A żeby to cholerstwo było symetryczne i nie wyglądało jak u starej baby, odrysowane od słoika, to powiem Ci, że jest z tym trochę pierdzielenia. No ale to co sobie tam zamontowała Iza to jest jakiś wypadek przy pracy. Dla mężczyzn - niebieskich laików :D wyglada pewnie jak porobiona baba a ja
Pobierz Olixi - @KalafiorKrzys2: Ja np mam tak jasne i mizerne, że jak ich trochę nie zrobię ...
źródło: comment_1619772372KEyvriVg9LzR7Mo1vsOxLI.jpg
@Kalafior_Krzys_2: po hennie pierwszy dzień wygląda się źle,zanim zetrze się ze skóry (można też jej nie farbować ,ale zwykle wtedy zbyt krótko trzyma się efekt) i potem przez ~3tyg(przynajmniej ja) jest spokój.
U Izy coś poszło nie tak albo ma już taki gust,że jej to pasuje,ale są już inne techniki permanentne i można to zrobić lepiej(czyt.naturalnie).
A z makijażem codziennym brwi jest tak 50/50 : mam dzień ,że wychodzi jak trzeba
@Kalafior_Krzys_2: problem w tym, że jak kosmetczka ci #!$%@? te brwi lub ktoś chce przyoszczędzić tl potem i tak dupa bo ciężko to usunąć chociaż w tym wypadku to chyba jej styl bo pracuje w braży beauty więc chyba ma jakieś znajome kosmetyczki.