Wpis z mikrobloga

#gme
do mnie chyba nie dociera to co ma się zaraz wydarzyć. Niby merytorycznie jestem przygotowany i w sumie jakoś ogarniam stan i powagę sytuacji, ale jakaś cząstka mnie dalej powątpiewa, że coś takiego jak squirt faktycznie się wydarzy i jak zwykle zostanę wyruchany bez mydła jak to w byciu bolakiem zwykle bywa.
@Rabusek wierzysz w to? mów co chcesz, ale to trochę zaczyna być jak wiara w boga i pójście do nieba. Modlę się czytając dd. Pozdrawiam bliźniego wrzucając jezuskowi i innym kasztanom mówiących inaczej, masza - jako, że za czesto na nich nie bywam - to strimy z DFV, atobittem albo innymi kaznodziejami, a piekłem będzie jak GME spadnie do zera i mnie skarbówka dojedzie i skończe pod mostem napieradając polskie crystal meth w czyli denata przez pajde albo wąchając klej. (,)
Co poradze? obawy mieć musze, bo się udusze.
  • 25
wierzysz w to?


@Gacrux: W squeeze'a wierze. Do jakiej kwoty - wszystko zależy od tego co sie wydarzy. Póki co raczej wszyscy zmęczeni, ale jak tylko jest mała iskra, mała rakieta, wszyscy od razu sie odpalają i pozytywna energia wraca. Ale gdyby np. squeeze miał być we wrześniu, to słabo to widzę i podłoga poszłaby masakrycznie w dół.

a piekłem będzie jak GME spadnie do zera i mnie skarbówka dojedzie


@
yo wrzucanie w GME swoich zobowiązań podatkowych to bardzo zły pomysł XD


@Rabusek: yolo, ale faktycznie zadłużanie się to kiepski pomysł. Mam tylko nadzieje, że żadna małpa tego nie zrobiła.
Ok @Rabusek: to mam pytanie do ciebie.
Czy wierzysz w to tak mocno, że wziąłbyś jakiś kredyt pod zastaw, powiedzmy mieszkania, albo tam inny gotówkowy? A jeśłi tak to do jakiej kwoty?
Czy wierzysz w to tak mocno, że wziąłbyś jakiś kredyt pod zastaw, powiedzmy mieszkania, albo tam inny gotówkowy?


@Gacrux: źle pytanie zadałeś, powinno być: Wziąłbyś jakiś kredyt pod zastaw, powiedzmy mieszkania, albo gotówkowy, i dlaczego właśnie provident a nie bocian ( ͡° ͜ʖ ͡°)

@Gacrux: to po #!$%@? inwestujesz kwoty na które Cię nie stać? nigdy nie zrozumiem takiej mentalności. ja zainwestowałem dużo, ale strata tego nie pozbawi mnie domu, stabilności finansowej itp. a jak jesteś dzbanem który inwestuje kasę, której nie odbije w ciągu kilku miesięcy - to się nazywa selekcja naturalna.
Skąd info że ten squeeze się wydarzy w ogóle ?


@Farenthide: bo jedyna sytuacja, w której się nie wydarzy, spowodowałaby że wszyscy wzięliby pieniądze z giełdy, bo nie ma ona sensu. Shorty muszą pokryć akcje i tyle, tu nie ma wielkiej filozofii, pytanie jest tylko ile tych akcji przez różne dziwne transakcje będą musieli pokryć. Jedyne co by ich uratowało to wyciągnięcie wtyczki przez władze amerykańskie, a to się nie zdarzy
@Gacrux: Ja od pewnego czasu serio zacząłem wierzyć w MOASS. Po prostu oczekuję, że się ustawię do końca życia dzięki GME, a jak sobie wyobrażam, że za akcję miałoby być np. tylko 10k dolarów to jest takie "meh" xD