Wpis z mikrobloga

żenada te pytania widzów w tym programie, przejrzałem odcinek na yt i żałuję, musiałem twarz ze wstydu zasłaniać jak słyszałem o co wykopki tam pytały
Gonciarz już się zaczął śmiać z tego pytania, a jednocześnie z siebie. A wykopki piszą o jakimś złomowaniu xD


@tylko_sie_rozgladam: Przecież ten gość nie ma żadnego luzu. Udaje nerwowe śmiechy, a tak naprawdę to piecze dupsko bo ma ego #!$%@? w kosmos. Widać to wielokrotnie w jego zachowaniu, tak samo jak udawanie luzu śmiechami podczas gadania i pseudo dystansem do siebie. Widać, że to nie jest naturalne. Tak samo obecnie robi
Leszek PrawiePro


@XpedobearX: to ten typ jeszcze się plącze po internetach, pamiętam go z innego kanału o samochodach jak tłumaczył leasing swojego Renault i dlaczego wymienił BMW 320d GT na Talismana i wg niego to był dobry pomysł
@Yog-Sothoth: #programista15k który próbował rozkręcić jakiś kanał motoryzacyjny ale średnio mu wyszło (stąd go kojarze gdy szukałem info o leasingu zanim wziąłem pierwsze auto, twierdził że dzięki leasingowi ma rabat 40%+ na auto), potem jak schudł i zaczął jeździć na rowerze zmienił kanał na rowerowy. Trochę dziwny typ, jakiś taki nie przyjemny
Tak btw, to za co wykopki tak nie lubią Gonciarza? Gościa w ogóle nie znam, wiem tylko że ktoś taki istnieje. No i słyszałem (z wykopu właśnie) że jakaś laska go wystawiła czy coś, no ale to chyba nie powód, żeby kogoś nietolerowac lol. Coś konkretnie zrobił?