Wpis z mikrobloga

Ja nie wiem co jest nie tak z tą firmą. Raz na 3-4 godziny grania mijam ciuchcie łysych w zielonym ubranku na 3 lvlach.
Ktoś powie, że dostaną bana za 3 tygodnie, no świetnie, tylko z tego co widzę, tot e boty już nawet się nie bawią w farmienie, tylko od razu robią hajs, więc jak ktoś ma 10 botów i przez te 2 tygodnie będą po robić po 10h hajs, to i tak zarobi dziesiątki, jak nie setki milionów.
Czy to naprawdę tak ciężko jest ogarnąć, że ta gra nie ma wysrywu miliona nowych kont co tydzień? Przecież to na poziomie zakładania nowych kont powinno być bardzej utrudnione. Captcha, konto potwierdzane numerem telefonu przy pomocy sms, a nie jak w jakimś średniowieczu 3 rameczki wklepuje dane i już mam konto...
#rs3 #osrs #runescape
  • 3
@Anekito: 70k? Moim zdaniem mocno nie doszacowujesz liczby botów. Weźmy ceny coinsów na aukcjach do OSRS i Rs3.
W Rs3 są zdecydowanie wyższe levele, są tam ludzie mający konta od 15 lat, którzy nagromadzili hajsu, przedmiotów, wszystkiego.
Maksymalny dochód na godzinę w RS3 jest jakieś 15 razy wyższy niż maks dochód na godzinę w OSRS, jednak coinsy online, są tańsze tylko 5 razy w RS3 niż w OSRS i to mimo