Wpis z mikrobloga

Post do Mirków, którzy coś tworzą - jakie jest Wasze dzieło, z które jesteście najbardziej dumni? Muzyka, film, montaż, obraz, rysunek, utwór itd., coś stworzonego przez Was, co umieściliście w internecie :D Wklejajcie fotki i linki :))

Ode mnie film na YT pt. ["Czym zachwyca Unravel?" [LINK]](https://youtu.be/nNFd0T-ZbWw) - jestem dumny z niego, ponieważ moim zdaniem udało mi się uchwycić w nim wszystko, co związane z ideą mojego kanału "gry są sztuką". A paradoksalnie jest to najmniej klikany tytuł na kanale ze względu na niszowość samej gry - tytuły AAA po prostu się lepiej klikają ¯\_(ツ)_/¯

#sztuka #tworczoscwlasna #tworzeniemuzyki #obrazy #filmy #youtube #polskiyoutube #rysunek #rysujzwykopem #malarstwo #muzyka #kreatywnosc
gry-sa-sztuka - Post do Mirków, którzy coś tworzą - jakie jest Wasze dzieło, z które ...

źródło: comment_1619882189jbuv8nhQhQFKlPsKXNd7E3.jpg

Pobierz
  • 8
@gry-sa-sztuka: W bardzo przyjemny sposób opowiadasz o tym. A do tego już taki dość profesjonalny. Trochę nie moja tematyka, ale faktycznie świetny materiał :3

A rzecz, którą ja stworzyłem i podoba mi się, jest ten utwór. Nic skomplikowanego, robione to też było dawno temu, słyszę masę błędów które bym teraz poprawił. Ale i tak chyba nie potrafiłbym ponownie zrobić muzyki, która miałaby taki przyjemny (dla mnie) klimat ¯\_(ツ)_/¯

edit: dobra, nie.
@liyanlone: Dzięki za opinię :) Przesłuchałem wszystkie Twoje kawałki i o ile rapy są dla mnie trochę za wolne (wolę po prostu szybsze i bardziej energiczne), tak bity w nich masz mega klimatyczne, a kawałek "Hologramy" kozak totalnie! Chyba po prostu bardziej mi siada Twój śpiew, masz świetny głos do takiej sztuki ;)