Wpis z mikrobloga

Kasjo taki chudy jakby z Oświęcimia wyszedł XD Waga już na pewno zrobiona, jedno jest pewne, podszedł do tego bardzo poważnie wbrew temu co mówi i będzie w sztosie. Martwi mnie tylko ten łokieć, oby nie jebnął w 1 rundzie XD
Ciekawe jak Pałka traktuję te walkę, olewa czy przygotowuję się na 100%
#famemma #patostreamy
wieszjo - Kasjo taki chudy jakby z Oświęcimia wyszedł XD Waga już na pewno zrobiona, ...

źródło: comment_1619886032lkFzdmWo57wDrA6KOvuy7U.jpg

Pobierz
  • 20
@GetTheVibe: Myślę że siła tu nie ma znaczenia, i tak by go nie znokautował. paradoksalnie Parke stracił na tym że Kasjo bedzie w sztosie i zyska na kondycji oraz szybkości, zwinności. Wydaje mi się że bez większym problemów powinien to ugrać na punkty
@wieszjo: No będzie mu lżej napewno, ale w tak krótki czas jego kondycja czy szybkość nie wzrośnie jakoś mega. Parke i tak będzie szybszy. Jestem ciekaw, jak mu pójdzie przyjmowanie ciosów na korpus i trzymanie twardo gardy, bo Parke się nie będzie pierodlił raczej i pójdzie na wojnę.
@Bugs_000_Bugs: ciezko mi uwierzyc ze organizm przyzwyczaja sie do nadwagi. Kazda nadwaga to obciazenie a organizmu.

Wiadomo ze jak schudniesz przez glodowke to bedziesz oslabiony. Alejak bedziesz chudl ten kilogram tygodniowo, to z kazdym tygodniem bedziesz czul sie lepiej