Wpis z mikrobloga

Czemu te dziewczyny zajęte są takie normalne i można normalnie z nimi pogadać a te z Tindera i Badoo to jakieś takie depresyjne.Podbiłem kiedyś na żywo do kilku dziewczyn i te zajęte były lepsze.

Wniosek jest taki, że najlepsze związki powstały poznając się przez znajomych, szkole, prace itd, a te aplikacje to tam jacyś załamani ludzie psychicznie.

#przegryw #rozowypasek #rozowepaski #tinder #badoo #p0lka
  • 15
  • Odpowiedz
@perfect1995: Szczęście też trzeba mieć, 5-ty raz zainstalowałem tindera i praktycznie już z chęcią usunięcia sparowało mnie z fajną normalną dziewczyną, która sama z siebie wykazała chęć rozmowy i to wystarczyło żeby wyszło zacząć się spotykać. Wcześniej nawet nie udało się z żadną spotkać no ale to niestety bardzo niewielka część tej społeczności.
  • Odpowiedz
@perfect1995: tinder to depresyjne miejsce. Urywanie znajomości, manipulacje, podawanie się za kogoś innego, niezdecydowanie. Pewnie tez wyglądałam na zdesperowaną. Teraz jak mam męża (o dziwo też z tindera) to widać po mnie, że jestem szczęśliwa i na luzie. Też nagle zaczeli zagadywać do mnie kolesie co wcześniej tego aż tak nie było.
  • Odpowiedz