Wpis z mikrobloga

nie wiem jak u was, ale u mnie na 4 bloki w okolicy tylko jedna osoba wywiesiła flagę... chyba duch patriotyzmu umarł w narodzie
dziękujemy pan pis
#polska
  • 33
  • Odpowiedz
@Mete: Mysle ze ten sam co załozenie bluzy z wielką Polską i husarią. Jestesmy w takich czasach ze dbanie o pewne kwestie od dawna kojarzą się z pozerką bo w większosci nie idą za tym czyny.
  • Odpowiedz
@DirtyS: czemu wg ciebie prawicowe poglądy są złe? lepiej jest zapracować na coś samemu czy liczyć na rozdawnićtwo państwa które ma pieniądze właśnie od pracujących prawaków... jeśli tak to jesteś zwykłym pasożytem
  • Odpowiedz
@DirtyS: z doświadczenia i obserwacji zauważam dokładnie odwrotnie.
Ludziom otwierają się oczy i zaczynają rozumieć, że „u siebie” mogą być tylko w swoim kraju.
Że „swój kraj” to także własne unikalne tradycje i wartości. Że te wartości i tradycje, jeśli nie dbane, erodują.
  • Odpowiedz
@wykopyrek: trzeba wrocic przede wszystkim do początku czym jest patriotyzm. Dla mnie to nie wywalenie flagi z promocji Tyskiego na balkon i schowanie jej we wtorek do szuflady ¯\_(ツ)_/¯
  • Odpowiedz
@vauecki: Nie każdy ma tyle rozumu, żeby zauważyć, że nie każde biało-czerwone to flaga. We wtorek wrócą cisnąć towar w magazynie, wozić bułki do sklepów, czy kraść katalizatory z pasatów. To też się liczy.
  • Odpowiedz