Wpis z mikrobloga

@Kazadum: Myślę, że chodzi o to, że faceci, którzy popierają konfederację mają określony model rodziny, kobiety w tej rodzinie itd. A do tego często mocno i stanowczo wyrażają swoje zdanie. Widocznie wolą na początku określić, że obu stronom szkoda czasu ;)
@kubson93: zobacz co dalej ona ma w zainteresowaniach xd Chyba ze mowisz ogolnie, ale nie nawiazuje w tym poscie do takich profilow.
@Kr12345: Pewnie tak, tylko tak jak mowie, nie widzialem jeszcze aby byl profil "#!$%@? lewatwo" "#!$%@? KO" "#!$%@? razem" czy inne takie. Lub "jesli jestes lewakiem to daj w lewo".
Z tego sie wlasnie smieje :)
@Kazadum: No nie wiem, każdy ma jakieś tam swoje poglądy i zainteresowania. Jedni siedzą w kościele, drudzy interesują się posthumanizmem (nie wiem co to). To co mnie śmieszy to chwalenie się fleksitarianizmem, że niby nie je mięsa ale jednak je.
nie widzialem jeszcze aby byl profil "#!$%@? lewatwo"


@Kazadum: To prawda, nie ma takich profili. Dla mnie odpowiednikiem jest "księżniczki w lewo" :) Lewactwo tak nie pisze.

I niestety, kobieta w tym modelu musi coś robić, wymaga sie od niej, a kobietom sie nie podoba takie życie.


@Marek_Rekus: Pytanie, czego się naprawdę wymaga. Bo na przykład bardzo wiele kobiet w Polsce długo studiuje lub pracuje w budżetówce (z tego wynika
@Kr12345: 2 sprawy. Kobiety, czy ogólnie w budżetówce, ogólnie nie rozumieją za bardzo niczego w świecie który ich otacza. Np. budżetówkowy matoł, nie rozumie że podniesienie płacy minimalnej powoduje wzrosty cen, bo jego szef może mieć biliony długów i nie zbankrutuje. Lub że socjal to nic innego jak okradanie innych ludzi by roztrwaniać pieniądze na samotne matki, bezdomnych i inne dno społeczne. Inna sprawa że mężczyzna z definicji jest mądrzejszy od
@Kr12345: Dlatego mnie współczesne kobiety nie interesują. Ludzie którzy nei rozumieją świata który ich otacza, którzy żyją w swojej własnej iluzji tego jak on wygląda, są ogólnie toksyczni, niema to znaczenia czy to płaskoziemcy, veganie czy inni wyznawcy jakiejś pseudo-sekty.