Wpis z mikrobloga

@picasssss1: dokończyłem przed chwilą ten słoiczek i zrobiło mi się smutno, że nie mam jeszcze takich dwudziestu, bo po czasie wszedł o wiele lepiej. Nieprzesadna owocowość i lekka dyniowa ostrość, której normalnie nie lubię, pasują idealnie do koziego sera. (,)
@magnes125: jak było ok zrobione, to nie powinno być tragedii, chociaż nigdy nie wiadomo, co tam dokładnie siedzi i smakowo mogą czasem nieco napaskudzić. Ale to
@HansLanda88: To było zrobione bez należytej staranności. Dlatego postawiłam to na szafce i zapomniałam o sprawie. Mam inne słoiki już normalnie ukiszone i nie otwieram ich tylko dlatego, że szkoda mi ich jeść. Przecież te kiszonki to jest złoto nad złotami. Znowu o nim zapomniałam, a miałam go sprawdzić :D
@picasssss1: Tylko, że to się nie ukisiło niestety. Nie wiem właściwie co się z tym stało. Wygląda jakby tam był olej. Nie pamiętam co ja z tym robiłam. Tak czy siak to tylko ten słoik. Robiłam w mniejszych i wyszły idealne. W tym sezonie w sumie co się da, to ukiszę. Sosy mi tak szybko nie zejdą jak takie kawałki ukiszonych papryk.