Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 65
Zasyanawaia mnie jak to jest możliwe że żabka wciąż obchodzi zakaz handlu w niedzielę. Ile w tym przypadku a ile korupcji. Dziwne jest to że żabka robi się pocztą a potem wchodzi zakaz handlu w niedzielę ale wyjątkiem punktów pocztowych ( większość poczt jest zamkniętych w niedziele) ciekawe - myślę że warto byłoby to dogłębnie sprawdzić. Wyobrażam sobie scenariusz że ktoś się dogadał i skonstruował prawo dla żabki a nie odwrotnie #zabka
karol1213 - Zasyanawaia mnie jak to jest możliwe że żabka wciąż obchodzi zakaz handlu...

źródło: comment_1620027185e23VjVWgZHPvtWKixS1OMz.jpg

Pobierz
  • 36
  • Odpowiedz
@Vadzior

W lewiatana mozesz zmienić swoj wlasny sklep spożywczy bo to nie jest francyza jak żabka. I to bedzie twoj sklep jedynie pod logiem lewiatan, pewnie dziala to jak sklepy odido. Sklepy pod logiem odido maja preferencyjne ceny od makro
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@Templar: No chyba niebardzo. W Warszawie większość ząbki zatrudnia jakichś studentów - również w niedzielę. To na pewno nie są właściciele.

Do tego wiele punktów zaczęło dystrybuować paczki, żeby otwierać się w niedzielę.
  • Odpowiedz
Rok 2019
PiS dalej odbiera smak życia
Tym razem padło na Żabki
Wchodzi ustawa, że tylko sklepy z dewocjonaliami mogą działać w niedziele
SmutnaŻaba.xD
Niedziela kilka dni później
Wracam z rodziną z kościoła, bo trzeba
Widzę zielony neon, pod nim tabliczka otwarte
Ociebaton.jpg
Podbiegam sprawdzić, matka drze ryja, że mielone u babci
Mały tłum ludzi z niedowierzaniem zerka do sklepiku
Ekspedientka pomiędzy gumami do żucia a hot-dogami rozkłada różańce
Konflikt zażegnany
Kilka
Ark00 - Rok 2019
PiS dalej odbiera smak życia
Tym razem padło na Żabki
Wchodzi ust...

źródło: comment_1620052058cZQtPPOfvyACznG2Tam1eC.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
Btw oprócz żabek otwarta jest sieć TOPAZ to jest chyba prywatna polska sieć sklepów takie a’la dyskonty. Od początku roku sobie elegancko zakupy robię w niedziele bo i ruch mniejszy, ale jak wczoraj pojechałem to przed otwarciem o 9:00 pod sklepem stało ze 40 osób czekających na otwarcie. Taka ilość zapewne ze względu na konieczność doposażenia barków xD
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Templar: jak wprowadzili ten debilny przepis to ja jeszcze nie spotkałem nie otwartej Żabki w niedzielę i to w nie jednym mieście ale w wielu różnych miastach takich jak Kraków, Warszawa, Katowice, Zamość, Gdańsk, Sopot, Łódź, Rzeszów. Wątpię żeby w każdej pracował franczyzobiorca, zazwyczaj były to studenciaki.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@Mr--A-Veed: @derek25: a to Wy myślicie, że franczyzobiorcami są jacyś biznesmeni? Praktycznie tylko młode osoby się teraz na to nabierają, polecam poczytać sobie opinie byłych franczyzobiorców, to jest zabawa na kilka lat, ledwo wychodzisz na zero, niektórzy też kończą z dużymi długami. W mojej najbliższej Żabce to już 4 razy zmieniał się franczyzobiorca i są to zazwyczaj ludzie 20-30 lat. Przede wszystkim, żeby w ogóle się opłacało prowadzenie tego biznesu
  • Odpowiedz