Wpis z mikrobloga

Skoro szczepionki to teraz taki modny temat i dynamika szczepień u młodych wcale nie jest taka wysoka mam o wiele lepszy lepszy pomysł niż te gówno-kampanie w TV. Panie i panowie SZCZEPIONKA EKIPY. I już macie pewność że wszysycy w kategorii 8-20lat #!$%@?ą te punkty szczepień niczym lidl po dostawie nowej porcji lodów xDDDD

#covid19 #szczepienia #koronawirus
KochanekAdmina - Skoro szczepionki to teraz taki modny temat i dynamika szczepień u m...

źródło: comment_1620118291SEq7uro0LQGMbuGhrJQEoi.jpg

Pobierz
  • 14
  • Odpowiedz
I co to #!$%@? za ekipa?


@kubex_to_ja: Największa grupa influencerska w Polsce albo i nawet w historii tego kraju xD Jak masz mniej niż 20 lat i nie kojarzysz to raczej w średnio dynamicznym otoczeniu się obracasz xD

Cokolwiek oni wysrają to wszyscy dostają #!$%@? xD Wystarczy dokleić ich logo. Friz to Polski Steve Jobs jeśli chodzi o marketing xD
  • Odpowiedz
@KochanekAdmina: prawda jest taka, że jakby ten rząd miał trochę więcej wyczucia to by wykorzystał celebrytów do zachęcania do szczepień, ale woleli ich wciągnąć w polityczna wojnę na początku Rokku( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@KochanekAdmina: od czego to się tak naprawdę zaczęło? pamiętam jak zobaczyłem typa jakiś pewnie rok temu jak nagrywał smutny filmik że zerwał z laską. oni mieli jakieś super wydarzenie że tak wystrzelili czy organicznie sobie rosło od kilku lat?
  • Odpowiedz
  • 0
@affairz nie no friz wybił się na pokemongo a jak wpadł na pomysł zbudowania ekipy to już w ogóle jego popularność #!$%@? w kosmos. Gość po prostu dobrze kombinuje. Jako pierwszy zbudował taka ekipę z którą nagrywa i w odróżnieniu do innych grup na YT ta się nie rozpada z grubymi dramami w tle jak chociażby team x
  • Odpowiedz