Wpis z mikrobloga

@ObslugaRadomskiegoLotniska wcześniej miałem Redmi Note 8 Pro i jest trochę gorzej ale to pewnie przez 120Hz odświeżanie, w każdym bądź razie dużo korzystając z telefonu nie jestem w stanie jej rozładować do zera, jak nie odpalam gier to nawet dwa dni da radę. Dodatkowo masz szybkie ładowanie więc podładować w ciągu 15 minut można w każdym momencie
@tadocrostu: W sumie nie przeszkadzałoby mi coś takiego, o ile jest to jedyna taka wada związana z rozmowami. Szczerze jak tak myślę, to nie wiem czy mój obecny telefon też daje powiadomienia, jeśli jestem w trakcie rozmowy XD A jak oceniasz aparat? Nie ma żadnych problemów z Always on display? (mega polubiłem tę funkcję w Samsungu i nie mógłbym przejść na telefon bez niej)
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@ObslugaRadomskiegoLotniska: przy najniższym ustawieniu jasności widać lekkie jaśniejsze odbarwienie na górze ekranu przy wyświetlaniu ciemno szarego koloru, podobno to częste w f3
Poza tym wszystko bdb, na początku bateria trochę szybko zchodziła ale teraz jest git, przez noc 1% przy włączonym AOD
@becvvv: zmieniłem system jakoś rok temu na arrowos (czysty android 12) z miui bo mnie denerwowało i jedyne czego mi teraz brakuje w tym telefonie to optyczna stabilizacja obrazu. Poza tym to nie widzę sensu wymiany, aplikacje się bardzo szybko otwierają amoled 120hz robi robotę i bateria dobrze trzyma nawet na 120hz i aod. Jeszcze pewnie kolejne 2 lata będę miał ten telefon :D

I zamieniłem też standardową aplikacje aparatu na