Wpis z mikrobloga

@DarkZizi tak mieszkam i pracuje tutaj :) w tym miejscu co ten nieszczesny radar jest robia jakies renowacje, i jest ograniczenie do 80 :/ raz mialem 105, 5 wiecej i po prawku... WCZORAJ dali tam tabliczke ze ten radar jest od 4 tygodni tam i od tego czasu odebrali 33 prawka juz... wiec ja jeszcze taki pomniejszy idiota :d pozdro ziom
@wi1qqqq: na ile zabierają prawko ? O ile dokładnie przekroczyłeś ? Jakie koszty miałeś z tym związane ? Pytam bo już sam 3 mandaty dostałem ale na szczęście wszystkie za 40 chf
@wi1qqqq: W DE na autostradzie w remoncie stawiaja ograniczenia i do 60 dosyc czesto. Wydaje mi sie ze gdzies widzialem tez 40, ale glowy nie dam...
Ciesz sie ze tylko takie mandaty, a nie odbior prawka. No i gratulacje, ze po fleszu nie zapamietales gdzie dokladnie stoi, ze wpadles 3x ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Ciesz sie ze tylko takie mandaty, a nie odbior prawka. No i gratulacje, ze po fleszu nie zapamietales gdzie dokladnie stoi, ze wpadles 3x ( ͡° ͜ʖ ͡°)


@krzyzakp: dzieki, jestem ogolnie zdolny; jechalem do kolezanki caly happy :d i myslalem o czym innym :d ale teraz juz sie nauczylem :d