Wpis z mikrobloga

@florekflorek: ja w sumie do końca roku tak co miesiąc mam bilety, ale jakby co to kasę sprawnie oddaje EasyJet, Wizz na konto WizzClub 120 %, obecnie nawet Ryan nie wali w pręta, nie ufam Lufie bo mnie dymała prawie 180 dni, LOT ma poryty system voucherów, musisz do nich dzwonić aby zrobić rezerwację z wykorzystaniem vouchera, jest to bardzo niewygodne.
@ramirezvaca: Ale mówisz chyba o zwrotach w przypadku anulowania przez przewoźnika? Mnie bardziej interesuje temat tego, czy będą wtedy jeszcze wymagane testy dla zaszczepionych, albo co gorsze kwarantanna (obecnie obowiązkowa, 5 dni).
@florekflorek: kto nie ryzykuje ten nie pije szampana :) Grecja pewnie w październiku wytnie jakiś numer jak w zeszłym roku, więc nie planuj nic później niż wrzesień, obecnie polecam Albanie zero covidowego cyrku, bodajże Fly4free albo Tanie Latanie zrobiły zestawienie, które kraje bez cyrku wpuszczają zaszczepionych, a jak będziesz musiał wracać do Polski to pewnie antygen na lotnisku, bo twardemu elektoratowi nie pasują młodzi ( w sumie młody nie jestem ale