Wpis z mikrobloga

@kamil150794: nie wiem czy to prawda ogólnie, ale dla mnie się sprawdza. 20 lvl mam a mental na poziomie 13 - 14 lat. Co może być bardziej niepokojące dla niektórych, wolałbym być w związku z taką 13 - 14 latką, ale to nawet nie przez mental ale przez fizyczne wymiary typu 160 cm wzrostu i waga ok 50kg. Tylko trzeba jej wcisnąć że mam max 15 lat, co specjalnie trudne by
@kamil150794: Co to za gadanie. Jesteśmy dokładnie tymi samymy osobami co w wieku 13 lat. Zmieniły się tylko wymagania otoczenia. Co prawda mózg rozwija się tam jakoś do 25 roku życia ale nie zmienia tego kim jesteśmy.
Każdy człowiek jest tym 13 latkiem na którego patrzy z pogardą. "Dorosłość" ocenia się tylko na podwaie cech które masz ale moim zdaniem te cechy są permanentne od tego 13 latka i tylko pytanie
@przemek-m: Człowiek nie może się zmienić, może zmienić tylko swoje zachowanie. Zachowanie jest natomiast wypadkową tego jaki jesteś i zdarzeń zewnętrznych na które reagujesz a jak regujesz tez zależy od tego jaki jesteś....
@przemek-m: no dobra przesadzilem, część mózgu da się zaprogramować odpowiednio(zmienić) ale jak bardzo da się zaprogrmować zależy od tego jaki jesteś i zdarzeń zewnętrznych na które reagujesz a jak regujesz tez zależy od tego jaki jesteś....