Wpis z mikrobloga

Jakis czas temu mialem na sprzedaz Sprintera. Kontener z niezszczalnym 2.9
Zainteresowanie bylo spore. Ktoregos razu przyjechalo dwoch kupujacych. Stara Corsa, azjatyckie rysy twarzy. Poochodzilo, pokopali w opony, pokrecili nosem. Nie podoba sie. No trudno. ¯\(ツ)_/¯

Ale spojrzeli w rog placu gdzie stala moja autolaweta. Taka zapasowa, ale niezniszczalna. Tez 2.9 i w duze lepszym stanie. Pytaja:
- Skolko?
- Nie na sprzedaz.
- Skolko?
- Nie na sprzedaz.
- Masz Pan 50 EUR chce sie nim tylko po placu przejechac.
- Ale po co jak nie na sprzedaz?
- Masz Pan! Chce cos sprawdzic.
- No ok. Jedz. ¯\
(ツ)_/¯

Przejechal 200 metrow po placu. Przyjechal. I znowu..

- Skolko?
Rzucilem jakas absurdalna kwote z czapki dla swietego spokoju. Gosc podrapal sie po glowie i powiedzial ze jak opuszcze 2000 PLN to biora i jeszcze zostawia mi corse gratis. Trudno. Sprzedaje Formalnosci poszly gladko. Kase w ojro dali. I w koncu sie pytam: co beda robic z tym? A oni ze na kolach pod granice z Chinami.
20 letnim dostawczakiem, ktorego nie znaja. 6000+ km , z czego polowa bez asfaltu. Okazalo sie, ze nie docenilem majfrendow. ( )

Nie dosc, ze pojechali (i dojechali). To nakupili jeszcze 2 sprintery. I pojechali na chate. Auto mialo w papierach jakies 1300 ladownosci, a realnie jeszcze mniej. A oni zaladowali drugiego takiego sprintera i pojechali #!$%@?.
Uwage zwraca tez fachowa, sosnowa zabudowa jak i sposob mocowania ladunku pasami. Widac napracowanie. #cytrynigumiak

Moj to ten zielony oczywiscie.

Szanuje gosci jak #!$%@?. ( ͡ ͜ʖ ͡)

#coolstory #truestory #motoryzacja #samochody #bekaztransa #heheszki #kupautozmikro
bigger - Jakis czas temu mialem na sprzedaz Sprintera. Kontener z niezszczalnym 2.9 
...

źródło: comment_1620284179BMEWO9vFlJgMF37JuFXto3.jpg

Pobierz
  • 102
  • Odpowiedz
@bigger: moje jedno małe, stare, lekko obite auto kupili Ukraińcy. Przyjechali po nie starą Hondą Civic, która wyglądała jak jakiś wrost ze zdjęć Złomnika. Wzięli auto po chwili oględzin, bez jazdy testowej, bez negocjacji i odjechali. Tzn moje auto odjechało, bo Hondę trzeba było wypchnąć za bramę i potem odpalić na pych na drodze.
  • Odpowiedz
@wezsepigulke: Ja tez #!$%@? do Kirgistanu tico kilka lat temu.

Ale nie mam zdjec zadnych. Przyjechalo 2 gosci skosnookich i wybrali sobie tico. Zaplacili i spytali czy moga je za tydzien odebrac. Nie bylo problemu. Praktycznie codziennie donosili na firme jakies fanty. Zlew, szafeczke, jakis glosnik. Po czym zapakowali tico doslownie po dach tym wszystkim i pojechali.

Mowili,ze bilet na osobe to 3,5k PLN. Na 2 osoby to maja 7k. Mnogo
  • Odpowiedz
@bigger: trochę smutno się to czyta, że w niektórych krajach mają tak #!$%@?
i my mieliśmy 30 lat temu

a najbardziej #!$%@? to jak bananki narzekają jaka to #!$%@?ówa w tym chlewie obsranym gównem i żyć się nie da...
  • Odpowiedz
@Gruby_Wujo:

a najbardziej #!$%@? to jak bananki narzekają jaka to #!$%@?ówa w tym chlewie obsranym gównem i żyć się nie da...


O to, to, to...

Ja pamietam poprzedni ustroj, syf, bylejakosc, tandete, marazm i brak perspektyw. Majac na uwadze szczeniece doswiadczenia nigdy nie myslalem ,ze bede zyc w tak zajebistym kraju jak Polska.

Zaraz sie zleca gowniarze co nie wiedza jak bylo i postkomuchy, ex dyrektorzy PGRow eby za komuny bylo
  • Odpowiedz
@CzarnyMastodont: Wzialem jakos 22 , bo na kursie mnie troche pukneli w rogi + corsa gratis.
Kosztowala mnie dyche. Ale mechanicznie byla mega.

Mysle ze realnie do dostania kilkanascie tysiecy do slabych 20. A rzucilem im chyba 25.

Tyle, ze to mojego kolegi wczesniej bylo przez 16 lat i technicznie bylo nienaganne
  • Odpowiedz
@bigger: nic nie jest dane na zawsze, w Wenezueli też mieli kiedyś zajebiście, a jak ktoś wyraża zaniepokojenie to po prostu z troski o własny kraj i kierunek w jakim zmierza z talibami u steru
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@bigger: dobra cena za sprinterka. Ja parę lat temu jedzilem takim ze skrzynią z roletka i sprzedałem za parę tysi więcej pomimo paru poważnych rzeczy do zrobienia i niezbyt zadbanego wnętrza
  • Odpowiedz