Wpis z mikrobloga

@DamianX360: https://tombaumann.medium.com/overcoming-the-dual-crises-of-climate-change-and-greenwashing-with-digitalmrv-f6a9df1a9585

@NiechWamKaczorSrubeDokreci: myślisz, że nie wiem o tej aferze?

W swoich komentarzach jesteś prostak i nic więcej, a słownictwo masz wyjęte z rynsztoka. Płaczesz jak dziewczynka pod każdym postem na tagu kryptowaluty. (sprawdzcie sobie jego profil, sam ból dupy).

@GlupiPajonk: Nie powiedziałbym, że jedna z mniej wiarygodnych. Tak można było powiedzieć jeszcze kilka miesięcy temu, ale podnoszą się z upadku, powoli realizują cele, które zapowiedzieli. Mocno czekam na
@NiechWamKaczorSrubeDokreci
@1Lupa jaka zielonka agresywna xD.
Póki co Iota bardzo dobrze prosperuje na rynku (odbija się po długim okresie uśpienia), widać postępy w projekcie - wprowadzenie chrysalis. Jak dla mnie dobrze, że koordynator póki co istnieje i miał opcje wyłączenia sieci. Gdyby go nie było, waluta by padła po pierwszym ataku z powodu jakiegoś bledu. Jest to nowa technologia, zupełnie odmienna od standardowych krypto, dlatego też wymaga takich a nie innych środków
@NiechWamKaczorSrubeDokreci: Ładne usprawiedliwienie sobie znalazłeś do swojego języka. Gratuluję dołączenia do patologii.

Ja nikogo na nic nie namawiam. Nie wiem o czym bredzisz z tym LN i co to ma wspólnego z IOTą. Różnice w kosztach i czasie będą sprawiać, że będą użyte w innych przypadkach i tyle. Smutnym gościem jesteś i Ci współczuję Ty nasz płaczku, mądry kryptoinwestorze z obszczypaną pupą.
@NiechWamKaczorSrubeDokreci: O czym Ty #!$%@? do mnie człowieku? Po pierwsze nie znam Cię i nie wiem kim jesteś, po drugie nic nie pisałem nawet w tym wątku xD, no i po trzecie najważniejsze, na IOTA jestem już ponad 2x do przodu pomimo tego, że w 2017 kupiłem na samej górce, więc nie wiem o czym Ty do mnie #!$%@? xD.