Wpis z mikrobloga

Przeciętni zwolennicy/przeciwnicy szczepień na tagach #koronawirus #szczepienia:

Zwolennik:
- Różne nicki
- Pytania o szczepionkę/zapisy
- Chwalenie się rejestracją/szczepieniem
- Wymiana doświadczeniem z innymi
- Różne porady
- Żarciki o czipach itp.

Przeciwnik:
- Zwykle te same nicki
- Ma obsesję na ten temat
- Wrzuca obrazki ze stron o NWO oraz podobne
- Ma różne powody dot. nie szczepienia się
- Czasami powiela fake newsy
- Zwykle jako główny argument podaje niską śmiertelność (zapominając innych powikłaniach)
- Ma ból dupy o chwalenie się szczepieniem
- Myśli, że wzrost aktywności pierwszej grupy ludzi na tagu to spisek lub zorganizowana akcja
- Świadomie lub nieświadomie działa na rzecz ruskiej agentury

Oczywiście tutaj mocno uogólniłem i niektóre punkty nie będą pasowały do każdego zwolennika/przeciwnika
  • 8
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 3
@Imperator_Wladek:
"Oczywiście tutaj mocno uogólniłem"

no tak trochę bardzo? Od razu pokazałeś że jesteś zwolennikiem corocznych szczepień (na razie testowym) preparatem na covid. Na drugiej liście argumentacja, która ma Cię utwierdzić że należysz do tego "lepszego sortu". Niby humorystyczna, w kilku miejscach prawdziwa, ale bardzo stronnicza.
  • Odpowiedz
@hiperchimera: proszę dopisz swoje argumenty, aby było mniej stronniczo. Może coś przeoczyłem, lecz ja po prostu tak widzę użytkowników tych tagów i każdy argument potrafię obronić (na ostatni nie mam dowodów, lecz za pomocą dedukcji mogę to pokazać)
  • Odpowiedz
@Imperator_Wladek o widzę zwolennik komunizmu, pewnie zdenerwowany, że już po pół roku obostrzen chcą otworzyć lekko gospodarkę, no powariowali, jak tak można restauracje prowadzić, do kina iść, szaleni, komunizm i zamordyzm góra!!! Pozdrawiam serdecznie
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 3
@Imperator_Wladek: jeśli ma być żartobliwie, dodałbym na zwolennikach :

- Ma ból dupy o chwalenie się rezygnacją ze szczepienia, twierdzi że polujesz na mieszkanie po babci

- nie rozumie argumentów, że nie każdy może się szczepić, że względu na stan zdrowia, ignoruje fakt albo zgadza się na ew. poświęcenie takiej osoby (na które jest gotów)

- nie dociera do niego że nikt nie wie, czy szczepionki mRNA wstrzykiwane co roku mogą
  • Odpowiedz
@matinho10:

@Imperator_Wladek o widzę zwolennik komunizmu, pewnie zdenerwowany, że już po pół roku obostrzen chcą otworzyć lekko gospodarkę, no powariowali, jak tak można restauracje prowadzić, do kina iść, szaleni, komunizm i zamordyzm góra!!! Pozdrawiam serdecznie


XDDDDDDDDDDDDDDDDDD

Najgorsze, że w takich wpisach jak w twoim to nie wiadomo czy ten ktoś troluje czy po prostu jest zwykłym debilem. Nie pozdrawiam serdecznie :)
  • Odpowiedz