Wpis z mikrobloga

Hej,
Mam pytanko. Czy bank może wypowiedzieć mi umowę kredytową na mieszkanie jeśli niemiły sąsiad doniesie, że mam nielegalnie zagospodarowany strych z części wspólnej? (tzn umowę mam na "gębę", że mogę tak zrobić). No i czy banko w ogóle przyjmie od niego donos. Ewentualnie czy nadzór jakby mnie zgłosił informuje także bank jeśli jest hipoteka o toczącym się postępowaniu wobec nieruchomości( ͡° ͜ʖ ͡°) #prawo #nieruchomosci #mieszkanie
  • 9
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@J0g1: przecież ten strych nie jest przedmiotem zainteresowania banku. To jakbyś gdzieś miał garaż na dziko, bank ma to w dupie.
@KromkaMistrz: jak niby mają mi narobić problemów. Co było na wykopie zostaje na wykopie ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@dupasmoka: mam jakby mieszkanie dwupoziomowe tylko ten drugi poziom to oficjalnie strych. Moje mieszkanie ma w KW mniej metrów. Prąd tam sam pociągnąłem, więc nie kradnę ( ͡° ͜ʖ ͡°) Ogólnie to współwłaścicielom nie przeszkadza, ale jeden gość co wynajmuje jest nadgorliwy i zaczął
@J0g1: Najgorsze co ci grozi to konieczność przywrócenia nieruchomości do stanu pierwotnego, bank ma to w #!$%@? jeżeli wartość nieruchomości drastycznie nie spada w stosunku do kwoty kredytu.

Niby zyskał metry, ale kto ich tam wie ( ͡° ͜ʖ ͡°)


@J0g1: Nic nie zyskał bo to nie jego. Mieszkanie jest twoje, tak samo odpowiedzialność za tego typu samowolki.

(tzn umowę mam na "gębę", że mogę tak