Wpis z mikrobloga

Kupiłem czajnik na #allegro okazał się kiepski. Nie wyłączał się sygnał dźwiękowy po zagotowaniu i tak dzwonił bez potrzeby w randomowym rytmie. Zlecił zwrot. Napisałem komentarz do produktu, że kiepski i nie polecam. Sprzedawca do mnie nagle dzwoni z ryjem, że taka opinia czy mogę usunąć, to wtedy zwrot zostanie dokonany. Oczywiście wiem, że łaski mi nie robi, bo i tak 14 dni na zwrot. Pod moim komentarzem napisał, że prosi o usunięcie oceny zgodnie z rozmową telefoniczną co też nie było ustalone. Po co mam usuwać opinie jak produkt niezgodny z opisem, po co ktoś ma się nadziac na drogi sprzęt ale słaby. Teraz ciągle do mnie pisze o prośbę usunięcia oceny. Mogę to po prostu zlać czy będę musiał potem jakoś udowadnia, że to był słaby sprzęt? Jak to działa? #pytanie
  • 7
@RikBig: chodzi o to że komuś bruździsz, pytanie czy cię to gniecie? jak nie to po co to robisz?
oddaj towar zabierz kasę i rozstań się bez żalu a tak Polak Polakowi wilkiem, tylko po co ?
a z opiniami w necie jest jak z dupą, każdy ma swoją , ja czasem zaopiniuję tabletki do zmywarki jako kiepskie bo np już za długo leżały na magazynie ale generalnie staram się unikać