Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@HuLLaJNoGa: dzięki :). Daaaawno temu zużyłem 5 rozkazów na dwie misje HT na T55A (na odbicie 3x więcej niż mam HP i ostatnią, czyli zrobienie 12k dmg+odbite+stracone) i jakoś nie mogłem ich odzyskać, a wczoraj w końcu udało mi się zrobić ostatnią HT na 260 (czyli 14k dmg+odbite+stracone) i zużyłem dodatkowo 9 rozkazów na dwie misje TD (zadać 5x więcej dmg niż mam HP i ostatnią, czyli zadać 8k dmg) i
@Kaczorra: Oczywiście, że jest

W taki sposób robi się ebolę i 260. Wykonujesz wszystko co poprzednie z wyróżnieniem oraz jedną 15 misję. W przypadku eboli pomijasz 3 drzewka misji, w przypadku 260 pomijasz 4 drzewka misji ( ͡° ͜ʖ ͡°)
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@HuLLaJNoGa: nie zużywaj, nie warto, teraz bym żadnego nie użył na T55A i tą 260 miałbym parę miesięcy temu, a tak to mi brakowało dosłownie dwóch rozkazów do 260, a odzyskać ciężko ( ͡° ͜ʖ ͡°)
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Prychacz: @HuLLaJNoGa: o kurła, faktycznie. Całe szczęście i tak by mi brakowało jednego rozkazu, bo jakby się teraz okazało, że mogłem to ukończyć już rok temu, tylko myślałem że się nie da, to bym się wkurzył xD