Wpis z mikrobloga

Zawsze będą mnie bawić i jednocześnie smucić posty tego typu. Już #!$%@? idzie się zrzygać o wysypu tego gówna. Oczywiście na zdjęciach zawsze są pokazywane oskarki deweloperskie z juleczkami. Same pretty boye z idealną cerą bo wiadomo że żadnego femoida nie zadowoli manlet z zakolami i cofniętą szczęka. Do tego jeszcze komentarze normanów maćków którzy są pewni że ich magda nigdy ich nie zdradzi dla chada bo jest inna niż wszystkie i dla niej to w ogóle w ogień skoczy. Wspólne oznaczanie się bez końca żeby pokazać każdemu w sieci w jakim to szczęśliwym związku się jest mimo tego że każdego to gówno obchodzi.
#blackpill #przegryw ##!$%@? #logikarozowychpaskow #p0lka
P.....7 - Zawsze będą mnie bawić i jednocześnie smucić posty tego typu. Już #!$%@? id...

źródło: comment_1620327454ICAYnXwDa6gZoFXykvkM85.jpg

Pobierz
  • 12
@Przegryw2137: niestety ale musisz obracać się w .. niesprzyjających dla Twojej osobowości znajomych; tych którzy kiedyś Ciebie dostrzegali w szkole a teraz są tylko rekordem w Twojej bazie znajomych na portalach społecznościowych. Czas zredukować ich ilość i zacząć przejmować się pogoda czy sprzyja wyjściu do pubu, a nie życiem innych, którzy już; albo i nawet nigdy nic dla Ciebie nie znaczyli. Czas zacząć poznawać i dobierać sobie znajomych którzy nie będą
@NzeroZeroB: Wchodzenie tam więcej niż w jednym wybranym dniu w tygodniu mija się z celem. Zostawiam tylko by mieć kontakt elektroniczny na msg z ludźmi, a przeglądam tylko by mieć pojęcie co się dzieje w naszym antyludzkim państwie i rozwijać moje poglądy polityczne.