Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Co jest wg was główną przyczyną obecnej sytuacji na rynku matrymonialnym? Media społecznościowe czy cos innego? To aż nie do wiary, jak bardzo ta sytuacja zmieniła się w tak krótkim czasie. Jeszcze parę lat temu, jak chodziłem do liceum, a zamiast na instagramie czy tiktoku wszyscy siedzieli na gadugadu, #rozowepaski same pisały do chłopaków, wykazywały jakąś inicjatywę, śmieszkowały, nie miały problemu, żeby się gdzieś umówić. Sam gadałem ze wszystkimi laskami w klasie, z niektórymi spotykałem się prywatnie, nie miałem problemu ze znalezieniem dziewczyny. Minęlo parę lat i świat stanął na głowie. To jest dramat, co się obecnie dzieje. Różowe nagle zrobiły się tak wymagające i znudzone wszystkim, że komuś, kto nie jest spermiarzem i nie robi przed nimi pajaca z samego siebie, to moze zapomnieć o zdrowej relacji z płcią przeciwną ( ͡° ʖ̯ ͡°)

#przegryw #zalesie #zwiazki

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #60944c875a0849000ad36e53
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: marcel_pijak
Doceń mój czas włożony w projekt i przekaż darowiznę
  • 7
@AnonimoweMirkoWyznania: media społecznościowe i portale randkowe, hipergamia zawsze była tylko lochy nie miały jak wybierać. Ktoś pewnie powie, że spermiarze i to by była prawda gdyby nie fakt, że laski po jakimś czasie kontaktu z czadami oprócz stabilności finansowej nic ze spermiarzy nie mają, bo nawet przeciętny mężczyzna zaczyna być dla nic nieatrakcyjny, a zaczynamy żyć w czasach gdzie wiele kobiet zaczyna powoli zarabiać więcej od mężczyzn, więc spermiarze stają się
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@AnonimoweMirkoWyznania: Demografia (niedobór liczebny różowych w przedziale 15-30 lat) oraz rozszerzenie "pola łowów".

Kiedyś rynek był ograniczony do co najwyżej wioski obok i ludzie wiązali się w pary z kim akurat się było w kręgu znajomości byleby nie byli wytykani przed rodzinę, księdza i sąsiadów.

Dziś internet pokazuje, że cały świat pełen jest pięknych ludzi, którzy są na wyciągnięcie ręki, więc po co się ograniczać do 5 czy 6 kiedy na
@AnonimoweMirkoWyznania:

1. Tinder gdzie z krzywą mordą albo po prostu złym zdjęciem nie masz nawet szans pokazać kim jesteś. To jest wypaczone. Ja na fotach wychodzę dużo gorzej niż wyglądam w życiu. Powiedziało mi to wiele osób z moją żoną włącznie. Nie poznałbym jej, gdyby to było na Tinderze.

2. #!$%@? mężczyzn i mężnienie kobiet - To widać w dzisiejszych Liceach. Faceci są coraz mniej męscy, prezentują coraz mniej męskich cech