Wpis z mikrobloga

Póki co tylko Konfederacja dotrzymuje obietnic wyborczych.


@Morduchna: No nie wiem czy to taka dobra wiadomość ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Cały burdel w kraju to się zaczął jak PiS zaczął dotrzymywać kretyńskich obietnic wyborczych. Wcześniej wszystkie partie zgodnie utrzymywały status quo składając obietnice, a potem je olewając i pomału wychodziliśmy po komunie na prostą...
Cały burdel w kraju to się zaczął jak PiS zaczął dotrzymywać kretyńskich obietnic wyborczych. Wcześniej wszystkie partie zgodnie utrzymywały status quo składając obietnice, a potem je olewając i pomału wychodziliśmy po komunie na prostą...


@Jaox: masz rację, tylko że konfederacja to jest zaprzeczenie obecnego systemu i właśnie wyjście na prostą po komunie, w której wciąż tkwimy
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
Póki co tylko Konfederacja dotrzymuje obietnic wyborczych.


@sorek: Bo ich głosy nie mają żadnej realnej wartości w sejmie i mogą głosować jak chcą, bo ich decyzja nic nie zmieni w większości?
Cały burdel w kraju to się zaczął jak PiS zaczął dotrzymywać kretyńskich obietnic wyborczych. Wcześniej wszystkie partie zgodnie utrzymywały status quo składając obietnice, a potem je olewając i pomału wychodziliśmy po komunie na prostą...


@Jaox: czekaj czy ty właśnie napisałeś, że uważasz że oszukiwanie i zajmowanie się napychaniem kieszeni pieniędzmi jest kluczem do wyjścia z komuny? Polacy rozwijają swoje firmy i tym samym gospodarkę pomimo #!$%@? rządów, a nie dzięki nim.
@Mr_kolek: Wyjaśnię Ci co napisałem na prostszym przykładzie, bo tamten był chyba za trudny:
Jak masz dzieciaka, to czasem go pytasz co by chciał. Jak odpowie, że jabłko czy marchewkę, to mu dajesz. Jak odpowie, że kilogram cukierków, to mu tłumaczysz, dlaczego tego nie dostanie. Jeśli zamiast tego zaczniesz spełniać wszystkie jego zachcianki, to albo zbankrutujesz, albo Ci się gówniak przekręci na cukrzycę czy tam zawał przed Tobą - zależy co
@Jaox: nie, widocznie ty nie zrozumiałeś co miałem na myśli. W takim razie rowniez posłużę się przykładem, bo widocznie tylko tak potrafisz rozmawiać:
Potrzebujesz specjalistę do wymiany elektryki w domu, wybierasz tego który ci daje najlepszą cenę. Gość bierze kasę i nogdy więcej go nie widzisz. Ty zamiast się wkurzyć że zostałeś oszukany to dochodzisz do wniosku że w sumie to lepiej że cię oszukał i dobrze o nim świadczy bo