Wpis z mikrobloga

@Pivot1: Salah to świeży nabytek, musi udowodnić swoją wartość. Póki co zdążył zagrać dwa mecze (dublet w debiucie) i pojechał na PNA... Poza tym Vazquez gra naprawdę bardzo dobrze. A Ziyech/Isco? No cóż, liczby nie kłamią. Ziyech na półmetku sezonu prowadzi w klasyfikacji asyst i najwyższej średniej ocen zawodników Premier League (średnia 8,03!). Od Isco wymagam więcej, wszakże to mój jedyny zawodnik w drużynie z opisem "Światowej klasy" w tym wypadku
@TarasKatana: prawa strona defensywy jeśli chodzi o nazwiska do wymiany zarowno stoper jak i boczny, chyba że w FMie akurat Semedo o dziwo śmiga dobrze, bo wiemy, że w prawdziwej piłce nie do końca ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@STL9: Z Semedo to jest w ogóle śmieszna historia. Miałem go podczas kariery w Benfice na tej samej wersji gry i grał wybitnie, naprawdę był genialny. Kiedy zacząłem nową karierę Evertonem miałem Colemana i grał nawet całkiem dobrze ale mimo to szukałem czegoś więcej. W drugim sezonie przeglądając dział scouting i wyszukując ciekawych piłkarzy wystawionych na listę transferową doznałem szoku znajdując tam Semedo. Okazało się że zażądał wystawienia na listę gdyż