Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
Mam na oku piekarnik #amica tylko ma on wyprowadzony przewód z wtyczką. Wolałbym taki przewód do wypustu, ponieważ nie mam przewidzianego gniazda a trochę już późno na robienie go.
Można w łatwy sposób wykręcić ten przewód z wtyczką i zastąpić go moim zwykłym tak żeby podłączyć do wypustu? Czy wtedy raczej gwarancja leci? Orientuje się ktoś?
#elektryka #agd #remontujzwykopem
  • 23
@Zarzutkkake: XD handluje kuchniami i agd od 8 lat i po tych 8 latach mam jedna zasade, BEKO I AMICI nie sprzedaje bo nie mam zamiaru sie #!$%@? po reklamacjach XDDD juz pomijajac awaryjnosc, obsluga posprzedazowa w tych firmach nie istnieje, #!$%@? SPRZEDANE #!$%@? XDDDDDDDDDDD
@Zarzutkkake: to miales fart jak nikt w tym kraju XD ich #!$%@? zmywarki to droga przez meke, wiadomo tez ze u mnie dziala efekt skali, byl czas ze sprzedawalem ich zmywarki w dziesiatkach miesiecznie i z zadna inna firma nie bylo tyle problemow co z nimi, jak nie dostalem 3 telefonow w tygodniu od klienta ze my zywarka jebla to byl sukces i mozna bylo oblewac, teraz sprzedaje tylko siemensa i
a kojarzycie może, czy jak dorobię sobie gniazdko obok wypustu to wtedy dam radę dosunac dobrze piekarnik do końca? Nie będzie za bardzo odstawać gniazdo + wtyczka?


@dawid121213: ja miałem normalnie gniazdko zrobione na scianie ale za nisko i właśnie piekarnik mi się nie wsuwał. Nie chciałem rozkuwać i przesuwać gniazka więc właśnie założyłem gniazdko natynkowe w górnej części wnęki - mój piekarnik tam ma wycięcie i spokojnie się zmieściło. Zerknij
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Rafalski45: @ThorPL: no właśnie nie za bardzo mam możliwość pójść o tyle w górę, bo tam w ścianie idzie odpływ wody. Jedyne co mogę to uciekać w prawo lub lewo za szuflady lub pod zlew, ale to już mam trochę kucia itd a już podłoga zrobiona i chciałem uniknąć syfu xD
Dlatego myślałem o przewodzie po prostu, bo wypust mam za piekarnikiem i tam tylko by przewód wchodził i by