Wpis z mikrobloga

Odebralem #skoda #octavia i juz widze ze brakuje mi ladowarki indukcyjnej, mozecie jakas polecic pasujaca do rocznika 2020? Jakie jeszcze inne rzeczy na dlugie dystanse umilaja Wam czas (oprocz oczywistych audiobookow) i czy stosujecie jakies nakladki na siedzenia dla rozluznienia miesni? #motoryzacja
  • 16
Było nie kupować samochodu ze stołkami zamiast foteli ¯_(ツ)_/¯


@bidzej: mozesz podzielic sie swoim doswiadczeniem? Czym jezdzisz? Bo mam porownanie z Mondeo, Superbem i Passatem inzadne mi nie podeszly
@tomaszek00: jedne z lepszych foteli w jakich jeździłem jeśli chodzi o wygodę były w Optimie GT. Stinger też całkiem dobrze wypada. Aktualnie jeżdżę Focusem MK4 i o ile w kwestii foteli do Optimy mu sporo brakuje, to i tak jest o ligę wyżej niż jakakolwiek Skoda/Seat/VW i przynajmniej niższa część gamy Audi.
to i tak jest o ligę wyżej niż jakakolwiek Skoda/Seat/VW i przynajmniej niższa część gamy Audi.


@bidzej: focus? Stary prosze, mialem Mondeo i jak zobaczylem tylnia kanape to sie zalamalem, przednie fotele tez dramat. Moim zdaniem Ford duzo, duzo ponizej Skody
jednak to w Skodzie drętwieje ci dupa ¯_(ツ)_/¯


@bidzej: nigdzie tak nie napisalem, sam bylem duzym przeciwnikiem Skody, ale jednak porownanie Superba czy nawet Octavii do Forda daje mega przewage Skodzie
@tomaszek00: robię Fordem 1200km na strzała bez problemu, w Skodzie/VW nie mogę wysiedzieć wygodnie 300km. I znam co najmniej 3 innych właścicieli Skody, którzy mają ten sam problem. Jakby jednak będę dalej optował za Fordem.