Wpis z mikrobloga

Niedawno zacząłem grać w POE, aktualnie jestem na 7 akcie i pewnie niedługo skończę fabułę (10 akt). Czytałem o mapach i widziałem, że proponują mieć ileś tam życia/many i rejsów żeby był w ogóle sens grać. Co dokładnie powinienem robić po przejściu fabuły?
#poe #pathofexile
  • 10
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@mag262: staraj się poprawić ekwipunek. Resy na 75% do tego życie/energiy shield, zależy czym grasz. No i też broń lepsza oraz jeżeli robisz konkretny build to sprawdź gemy i drzewko. Na początek możesz robić mapki bez modów albo tylko niebieskie. Powoli odkrywasz Atlas i starasz się zarobić na lepsze eq.
@mag262: resy masz limit 75, to absolutnie musisz wymaksowac. Życie pewnie około 3500 najlepiej na początek map. Warto mieć jakieś warstwy defensywne ale to trzeba ogarnąć dla danego ascendency bo możesz pójść w max block, evasion itp. Skille defensywne tez mogą zależeć od ascendency ale mozesz sprawdzić enduring cry/immortal call
@mag262: A filtrów nie możesz użyć na ps4? Filtry dodajesz do konta na pathofexile.com przy użyciu filterblade na kompie a na konsoli tylko wybierasz który filtr użyć