Wpis z mikrobloga

Opłaca się przechodzić z #miband4 na #miband6? Mam obecnie 4, ale już mnie denerwuje, czasem mi źle liczy tętno podczas treningu, przez co źle liczy kalorie.
No i jeszcze nie da się zmieniać muzyki opaską podczas treningu - zostało to poprawione w 6?

W 6 jest też więcej treningów, faktycznie to działa dla różnych aktywności czy tylko pic na wodę?
#miband #xiaomi
  • 11
czasem mi źle liczy tętno podczas treningu, przez co źle liczy kalorie.


@DoloremIpsum: tak bedzie z kazdym urzadzeniem ktore zbiera tetno z nadgarstka, nawet z najbardziej pr0 sikorem za 3k pln. Odczyt tetna z nadgarstka ma bardzo duza bezwladnosc, jak cwiczysz na silowni, i robisz serie, to moze sie okazac ze skonczysz dane cwiczenie a na opasce dopiero wtedy zacznie tetno rosnac, no i za wiele nie urosnie, bo wlasnie maszprzerwe.
  • 0
@PurpleHaze ja wiem, że to nigdy nie będzie liczyło dokładnie. Ale czasem jest tak, że coś się zacina w tej opasce i na przykład przez połowę treningu liczy to tętno w wysokości 70, gdzie normalnie powinno liczyć więcej. Zdarza się to raz na około 10 treningów. Nie wiem czy ktoś ma inny problem z tym modelem. Myślałam, że po prostu przesiadka na 6 rozwiąże ten błąd.
@DoloremIpsum: moze byc skopany soft, bo niestety w xiaomi w kazdym urzadzeniu (no moze poza powerbankami) zdarzaja sie bugi w sofcie. Moze byc tak ze ten konkretny egzemplarz ma taki problem. Jesli zdarza sie to raz na X czasu, to chyba nie ma sie czym przejmowac i po prostu zalozyc, ze spalonych kcal bylo tyle ile na poprzednim treningu.