Wpis z mikrobloga

Kilka kwestii trzeba sobie wyjaśnić o tych samozwańczych rycerzach sprawiedliwości - łowcach pedofiłów z youtube ECPU
Oczywiście że pogardzam pedofilami, i tymi którzy krzywdzą dzieci. Teraz skupmy się na tej 'niby' organizacji
- czy obywatelskie zatrzymanie polega na tym że przez 40-60 minut pastwi się nad człowiekiem w miejscu publicznym, nagrywając go, wyzywając i strasząc ? no chyba nie
- narażają rodziny złapanych pedofilów - na lincz, ataki, stygmatyzacje, chociaż są całkowicie niewinni
większość na filmikach to małe środowiska - wsie, miasteczka
- jeden złapany przez tych łowców popełnił samobójstwo, na pozostałych wściekła gawiedż może dokonać linczu, samosądu w biały dzień
- skoro tak na filmach łowcy wypominają że ci co przyjechali złamali kilka paragrafów i pójdą siedzieć, to czemu 90 % wychodzi dzień póżniej z aresztu? Wychodzi na to że prawo nie zostało złamane
- publikowanie wizerunku bez zgody w internecie jest nielegalne, dlatego na materiałach widzimy tylko osoby jakby nie patrzeć upośledzone intelektualnie, nie znające swoich praw
- można śmiało stwierdzić że wśród łowców nie ma ludzi z wyższym wykształceniem m.in. psychologia, socjologią którzy znają się na rzeczy, ich słownictwo i temperament do zaszczuwania to pokazuję
- jeszcze puszczanie tych rapsów podczas zatrzymania xD to poważne?
- żyjemy w państwie prawa ( oficjalnie) więc osądzać powinny ich sądy, policja, służby specjalnie, nie banda samozwańczych szeryfów teksasu
- zdarzało się że złapani pedofile sami ugodowo proponowali że mogą natychmiast z łowcami udać się na komisariat wyjaśnić sprawę zamiast stać na środku chodnika
słyszą '' nie, nie zatrzymaj się stój jeszcze sobie pogadamy ''
- profesjonaliści, słownictwo '' na #!$%@? cwaniaczysz?'' po tym jak łowca zadaję pytanie a ten mu szczerze odpowiada, '' wiesz że twoi sąsiedzi już o tobie wiedzą, gdzie mieszkasz? wiesz? ''
'' możemy to zakończyć ?'' - nie, nie jeszcze sobie pogadamy k%$wa
- czemu zatrzymani to w 95 % osoby upośledzone intelektualnie, o skromnej aparycji, wyglądający jak z patologicznych rodzin ? bo tylko tacy się łapią na zarzutki z gadu gadu, i tylko oni nie znają praw do swojego wizerunku
- jeden z tych łowców ma podobno niebieską kartę za bicie swojej kobiety
- wszystkie nieprzychylne komentarze dotyczące łowców na youtubie, facebooku są usuwane, cenzura jak w tvpis
każda krytyka, nawet merytoryczna i zahaczająca o kwestie prawne
- okej, działają mają dowody że pewna osoba ma skłonności pedofilskie to niech materiały wyśla policji innym organom ścigania, nie
to nie wystarczy, oni muszą mieć wyświetlenia z igrzysk i pieniążki
- są "łowcy pedofilów", którzy nie szukają rozgłosu i zachowują się profesjonalnie - przekazują sprawę policji wraz z materiałem dowodowym, nie nagrywają filmiku dla gawiedzi z linczowania
- niektórzy zastanawiają się czemu oni tak szczerze na wszystko odpowiadają do kamery
4 wyrośniętych sebiksów w mundurach otacza gościa o krępej posturze ciała, zastraszony do granic możliwości mówi wszystko, co więcej można mu wcisnąć nie jego słowa - on i tak się przyzna
- na jednym filmie już była akcja jak przypadkowe sebiksy rzuciły się na złapanego, bo organizatorzy łapanki na środku ulicy, darli się na niego że jest pedofilem
nie został pobity bo odstraszyła ich kamera
- zwyczajne czerpanie korzyści finansowych z osób upośledzonych intelektualnie/psychicznie
można takiego we wszystko wmanewrować, i to sebiksy mogą ostatecznie wykorzystać do zniszczenia niewinnej osoby jak na siłę będą potrzebował materiałów
- co widać, bo pseudo-organizacje nie działające systemowo z policją mnożą się jak grzyby po deszczu
- pod płaszczykiem sprawiedliwości i ochrony dzieci nadużywają prawa, mogą uwolnić swój pierwotny sadyzm
no bo kto stanie w obronie pedofila ?
- szczytem jest jak nazywają 13latki-14latki '' bezbronnymi dziećmi''. Co niektóre miesiąc i są już legalne według prawa. Brakuje 2-3 miesiące, i sprawy by nie było
Jak już się bawią w profesjonalnych łowców to niech używają określenia '' małoletnie'' a nie '' dzieci''

Rozpisałem się bo mi się nudziło dzisiaj
#truestory #oswiadczenie #patologiazewsi #prokuratorboners #polskiyoutube
Pobierz Mescuda - Kilka kwestii trzeba sobie wyjaśnić o tych samozwańczych rycerzach sprawied...
źródło: comment_1620401300eUm0kMr2t4fyJTyQ1Orgu3.jpg
  • 124
będą bronić pedofilów.


@GrafikaUltraHaDe: nikt ich nie broni, nikt nie mówi, że to normalne pisać do dziecka. Ale żyjąc w państwie prawa trzeba tego prawa przestrzegać, a ecpu je łamie. Są łowcy np ten z polsat play, który nie udostępnia wizurenków przed wyrokiem. Jest coś takiego jak domniemanie niewinności, jak ty byś się czuł gdyby sfilmowało się 10 dresów mówiąc, że jesteś pedofilem, a po roku w sądzie okazałoby się, że
@GrafikaUltraHaDe: Zanim zaczniesz posługiwać się terminem to się z nim dokładnie zapoznaj + poczytaj jak działa prawo.
1. Nie da się działać przed szkodą bo nie da się przewidzieć czyichś czynów
2. Za myślozbrodnię jeszcze nikogo nie skazują, więc takie osoby wychodzą od razu z aresztu bo nie ma podstawy prawnej (sprawdzają komputery, więc czasem dostają karę za posiadanie treści).
3. Oni poziomem inteligencji są na granicy upośledzenia, więc żadna normalna
@GrafikaUltraHaDe Masz problem z czytaniem ze zrozumieniem? Nikt tu nie broni pedofilów, tylko krytykuje działania tych łowców.
Napiszę gdzieś w necie, że pewien bank zostawił na chodniku fure niepilnowanych pieniędzy, a gdy ludzie się po nie zlecą złapie wszystkich i puszczajac prawilne rapsy nagram ich i oskarżę o kradzież mimo, że żadnych pieniędzy nie było. Teraz kumasz?
- żyjemy w państwie prawa ( oficjalnie) więc osądzać powinny ich sądy, policja, służby specjalnie, nie banda samozwańczych szeryfów teksasu


@Mescuda: Z wszystkim się zgadzam ale nie z tym stwierdzeniem. Polska nie jest krajem prawa tylko hybrydową demokracją/autorytarnym państwem
@GrafikaUltraHaDe a na jakiej podstawie oni stwierdzają, że gosc po drugiej stronie jest pedofilem? Dopoki faktycznie nie piszą z małoletnią, to nimi nie są. Ergo co jak koleś zdaję sobie sprawę, że piszę z łowcą pedofilów? Tez należy go oskarżać?

Te typy to zglupiałe sebastiany w ortalionach i bardzo mnie niepokoi, że w Polsce daje się przyzwolenie na działania takich ludzi, bo za jakiś czas to może bardzo niebezpiecznie ewoluować.
@Mescuda: Jak dla mnie to wszystko jest jakieś takie... cholernie dziwne. I mam mocno mieszane uczucia. Z jednej strony gołym okiem widać, że ci zatrzymani w sporej ilości przypadków są w mniejszy lub większy sposób upośledzeni. Jednak nie na tyle, aby kompletnie nie zdawać sobie sprawy z tego co robią. Rzekomo - według tego, co mówią "łowcy", bo screenów nie widać - wielokrotnie dostają informację, że rozmawiają z dzieckiem, a jednak
@kazikonik: jakoś nadal działają i zgłaszają policji, że gość może być pedofilem.
Jesteś z tych co uważa, że to nic złego jak jakis #!$%@? typek latałby po ulicy z siekierą i rzucał ją między ludzi? Dopiero jak w kogos trafi, to gość staje się niebezpieczny i należy mu się kara?
Brawo, dzięki takim ludziom bedziemy mieć więcej takich osób, bo przecież nikomu nie dzieje się krzywda. A, że 1-2% ludzi zginie
@Mescuda: o cholera, ale rzeczowy wpis, 100% racji. Patusy bawią się w szeryfów. Ostatnio mi na Facebooku wyskoczył ich filmik, oczywiście w komentarzach dno intelektualne, takimi gównami rajcują się zwykle ameby czy też zwierzęta bez własnego życia (czyt. januszex, piwko, bombelki i to wszystko) i z IQ poniżej średniej. Nie mogę się doczekać aż ktoś siw w końcu za to weźmie.
@GrafikaUltraHaDe No zgłaszają i co z tego, jak policja ich zaraz wypuszcza, bo nic im nie mogą udowodnić?
Jesteś z tych co uważa, że każdy, kto ma siekierę na pewno odrąbie nia komuś głowę, wiec prewencyjnie należy mu ja odebrać?


Brawo, dzięki takim ludziom bedziemy mieć więcej takich osób, bo przecież każdemu dzieje się krzywda. A, że 10-12 sebkow uzna postowanie cenzo za zdradę ojszczyzny i #!$%@? Ci za to pod domem
@kazikonik: W Anglii też myśleli, że jak jak zakażą posiadania jakiegokolwiek noża, to nie będzie nożowników ale coś im nie wyszło i cały czas są ataki nożowników ale jak kupiłeś nóż kuchenny to lepiej uważaj, żebyś nie został uznany za nożownika ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Czekam też na kolejne bojówki... Może niech zaczną ścigać nastolatki, które gadają cały czas o aborcji a przecież aborcja jest nielegalna? (
@GrafikaUltraHaDe typie, zrozum, że uważam, że pedofilia to jedna z najgorszych ze zbrodni i należy ją karać jak najbardziej surowo. Nie miałbym nic do takich akcji jeśli byłyby przeprowadzone przez odpowiednie służby, profesjonalnie, po egidą prokuratury z jak największą skutecznością. Tymczasem łebki to #!$%@? koncertowo, bo policja z takimi dowodami gowno może im zrobić. No i jakie oni przynoszą korzyści dla społeczeństwa? Ano srakie, jedyne co to lizanie się po jajach i
@Mescuda: w sumie dobrze to opisałeś. jak sobie kiedyś oglądałam jakiś odcinek z takim samozwańczym "łowcą pedofilów", to czułam dosłownie warstwy obrzydzenia - po pierwsze, obrzydzenia do gościa, który wypisywał takie rzeczy do dziewczynek, po drugie obrzydzenie do tych "łowców", którzy kreowali się na jakichś ostatnich sprawiedliwych: "o patrzcie, jak łapię pedofili, widzicie jakim jestem super człowiekiem? na pewno to widzicie? przyjrzyjcie się dobrze, powiem jeszcze 40 razy, jak bardzo mnie
@Mescuda:
- krótkoterminowy efekt: pedofile się przestraszą i powstrzymają się od szukania kolejnych ofiar, może niektórzy z nich pójdą się leczyć prywatnie
- długoterminowy efekt: pedofile się przestraszą i zaczną czytać poradniki z darkneta jak już nigdy nie wpaść

Swoją drogą oni nie łapią konkretnie pedofilów (ci mają się dobrze), tylko hebefilów.
Gdyby rząd naprawdę chciał zniwelować działania pedofilów to przygotowałby konkretną taktykę oraz na wzór niemiecki dotował kliniki pomocy dla