Wpis z mikrobloga

Miałem dzisiaj okazję odwiedzić S i trochę powąchać, spodobało mi się kilka zapachów, z czego wymienię kilka, kilka z mojej listy życzeń, po powąchaniu, usunąłem, zostały takie, które lubię, ale co do których nie jestem pewny, jeżeli chodzi o parametry pod względem projekcji i trwałości. Spodobało mi się:

Dior Sauvage EDP
Dolce Gabbana Light blue intense
Yves Saint Laurent Y EDP
Chanel Allure Homme Sport

Te 4 mi się spodobały, miałem nadzieję jeszcze na Invictus Legend, ale po czasie zaczyna boleć głowa i ze względu na to odrzucam zapach, był również Yves Saint Laurent Opium EDT, ale wydaje mi się że to nie jest zapach odpowiedni na ciepłe dni. Jakie są wasze opinie na temat parametrów wymienionych perfum?

#perfumy
  • 6
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Xaromiredes: Sauvage EDP tak sobie, edt wydaje się dłużej trzymać. DG nigdy nie próbowałem. YSL Y EDP polecam bardzo mocno, parametry bardzo dobre ale na upały się nie nada. AHS według mnie to średniak, tym bardziej za cenę jaką trzeba za niego zapłacić.
@Kris111: Wąchalem, spodobały mi się zapachy, a jeżeli chodzi o trwałość i projekcję, to właśnie po to jest ten post, by zaciągnąć opinii od osób, które miały okazję testować te perfumy pod względem trwałości itp. Nie miałem okazji testować dłużej.
@Xaromiredes: A masz świadomość, że każdy ma inną skórę? U jednego zapach będzie trwał 12 h, a u drugiego 5 h. Projekcja też może być różna. Do tego sam rozwój zapachu może być odmienny i akcentować inne akordy. Inne kwestie też mają wpływ, ale już nie będę mieszał, bo zaraz wpadnie jakiś mędrzec i każe mi wyjąć kij z dupy. Stąd później biorą się odmienne opinie na temat tych samych perfum.