Wpis z mikrobloga

✨️ Obserwuj #mirkoanonim
Dlaczego Polacy nie są zainteresowani kobietami z zagranicy?
Prawie w ogóle nie widuje takich par ale widuje dużo par Polka+zagraniczny. Kwestia wyglądu to durny stereotyp chyba z lat 90 albo wczesnych 00 i obecnie większość gości 20-30 wygląda na prawdę dobrze (a przynajmniej w dużych miastach). W porównaniu z Polkami to obecnie mężczyźni wypdają lepiej, bardziej dbają o siebie i przykładają wagę do wyglądu/ubioru. Nawet widać obecnie trend, Polki - nadwaga, workowate ubrania, chłopięcy wygląd, bitch face, nic nie muszę i akceptuj mnie taka jaka jestem; Polacy - eleganckie ubranie, lekko napakowany, dobra fryzura, niezła morda. Mimo to wolą "gorsze ale swoje" bo boomerzy zawsze tak twierdzili? Na zachodzie widziałem wiele mieszanych par i jakoś ci mężczyźni szału nie robili tylko w Polsce jest jakaś niechęć do kobiet z zagranicy? Nawet oglądając kanały podróżnicze to najcześciej kobiety podróżują i zwiedzają świat. Jak to jest z wami panowie?

#zwiazki #tinder #pary #znajomosci #podrywajzwykopem #emigracja #polka #p0lka #tfwnogf #przegryw #blackpill #niebieskiepaski #rozowepaski #badoo #seks #polak



· Akcje: Odpowiedz anonimowo · Więcej szczegółów
· Zaakceptował: RamtamtamSi
· Autor wpisu pozostał anonimowy dzięki Mirko Anonim

mirko_anonim - ✨️ Obserwuj #mirkoanonim
Dlaczego Polacy nie są zainteresowani kobieta...

źródło: interracial-young-couple-black-woman-white-man_201836-2547

Pobierz
  • 76
zła morda. Mimo to wolą "gorsze ale swoje" bo boomerzy zawsze tak twierdzili? Na zachodzie widziałem wiele mieszanych par i jakoś ci mężczyźni szału nie robili tylko w Polsce jest jakaś niechęć do kobiet z zagranicy? Nawet oglądając kanały podróżnicze


@Linnior88: "Polska słynie głównie z kobiet"- to akurat fakt...pomieszkuje w anglii i znajomi pakole (brudasy) tez mają takie samo zdanie. jedyne z czego kojarza Polske to kobiety-polki z ktorymi nawet nie
@mirko_anonim Bo w Polsce nie ma zbyt wiele egzotycznych kobiet, a za granicą Polacy pracują głównie na najgorszych stanowiskach. Często też ci, co emigrują, to najgorszy sort narodu. Taki Seba tyrający na magazynie za minimalną, z brakami w uzębieniu i uzależnieniem od alko/dragów nie ma szans na związek z obcokrajowcem. Nawet gdyby jakąś go chciała, to ten nie dogada się z nią, bo nie zna języka na tyle, by swobodnie rozmawiać.
@mirko_anonim:

w Polsce jest jakaś niechęć do kobiet z zagranicy?


W takim UK to na przyklad kwestia roznic kulturowych. Polski facet nie potrafi lewarowac swoimi przewagami i nawet na takim 'baseline' poziomie po prostu jest spiety/bez poczucia humoru.

Bycie lekko przypakowanym pedzlem w obcislych ciuszkach nie jest tez uznawane za atrakcyjne na zachodzie. Polski facet ma w ogole zerowe pojecie o tym, co jest atrakcyjne.

Do tego dochodza kwestie lokalnego slangu,