Wpis z mikrobloga

Co pijecie podczas kręcenia korbami? Jakiś czas temu odkryłem takie coś, jak na napój zero to bardzo dobre, ponad 70 smaków, no i najważniejsze nie #!$%@? chemią. Kilka smaków odpuściłem bo nie mój gust, ale pomarańczowy wymiata moim zdaniem. Cenowo też mega fajne bo 1,89 saszetka + zwykła woda. No i tutaj zdziwienie bo ludzie piszą, że takie 9g robią w 4 litrach wody bo w mniejszej ilości za słodkie niby.
#rower
Pobierz
źródło: comment_1620427428rlnut9okxGIEug2rVIsgu6.jpg
  • 14
@DIO_: Tak. Nie wiem gdzie mieszkasz ale w SFD dostaniesz, cenowo wychodzi tak samo raczej. Ja sobie pierwszy raz zamówiłem z allegro ten zestaw 24 sztuk, to chyba kiwi było niedobre, arbuz też taki se ale no to jest kwestia gustu a raczej smaku.

Teraz ice tea brzoskwiniowa pije i jest mega. Cola to smak takiej coli z lizaka, też fajne nawet to było.
@Gawith_Apricot: olimp to szajs jak z resztą cała ta firma nastawiona na dymanie ludzi. Porównując ich izotonik do chociażby tego z decathlonu ma o -2-4 razy mniej poszczególnych minerałów, za to w składzie #!$%@? sztucznych aromatów, gum i całej tablicy mendelejewa włącznie z kilkoma E... ( ͡° ʖ̯ ͡°)
@majkel34: Jeżeli chodzi o długie jazdy z upale to używam iso+ z Optini z decathlonu. Dobry skład i smak nie muli od słodkości, jest neutralny. A na szybkie rundki to zwykla woda mineralna/z kranu do której dorzucasz szczyptę soli, trochę cukru/miodu i opcjonalnie trochę jakiegoś soku, np jabłkowego. Nic więcej nie potrzeba na 2-3 godzinny wypad.