Wpis z mikrobloga

@jacek-puczkarski Mirku, podpowiedz jak to się robi co? Czytałem kilka razy manual binance ale szczerze mówiąc nie do końca kumam co tam wyklikac.
Co do Dodge to wrzuciłem w to 1k USD i niech się dzieje do chce. Zawsze to chociaż jakieś emocje będą a nie trzymanie tego w banku ;)

PS. Pozostałe trzymam w LTC ;).
Mam wrażenie że doge dobije do jakiejś mega ceny w przyszłość, może przez ten marketing zostanie drugim bitcoinem. Ja po trochu dokupuję, myślę że gruby zysk z tego będzie za jakiś czas.


@Stratocaster00: xD
Poczytaj o tym ile nowych dogecoinów powstaje w kopaniu. To jest tylko pump and dump. Skala wzrostów zaskoczyła wszystkich ale koniec tego może być tylko jeden.
Poza tym pamiętaj, że ten projekt nie jest rozwijany. Technologicznie to
@jacek-puczkarski: pamiętaj, że wysokie wzrosty oznaczają również wysokie spadki, i dzieje się tak od początków BTC, górka zawsze oznaczała spadek o nawet 90% a w przypadku doge może być jeszcze gorzej tym bardziej, że 96 osób trzyma 60% Doge.

Wchodzenie teraz w doge to mega ryzyko, wystarczy, że Elon nic nie zrobi jutro na antenie i już doge poleci na łeb. Jeśli już ktoś chce kupić doge to najlepiej po spadku
@Stratocaster00: najwięcej negatywów o doge #!$%@?ą Ci którzy od początku krytykują ten projekt i nie kupili i teraz się #!$%@?ą i modlą się by spadło żeby wyszło że mieli racje. uważaj na takie opinie, każdy to samo gadał o btc. z drugiej strony DOGE nie ma określonej maksymalnej ilości, ale np takie samo jest ETH, poczytaj sobie . Wiadomo jaki jest ten świat, więcej potencjału mają właśnie takie śmieszne rzeczy jak