Wpis z mikrobloga

Nie ma większego raka, niż wszelkiej maści fanbojczyny, które uprawiają fetyszyzację sprzętu komputerowego i parametrów, jakie można dzięki nim osiągnąć. Są to bardzo szkodliwi ludzie dla całej branży gier... oczywiście mówię tu z perspektywy konsumenta, bo to oni najwięcej będą tracić.

Nie porywa Cię dana gra? Co usłyszysz od takiego pomyleńca? O TY #!$%@? TO PEWNIE DLATEGO RZE NIE MASZ TAKIEJ A TAKIEJ KARTY GRAFICZNEJ. GDYBYŚ TYLKO WYCIĄGNĄŁ TE CZTERY EFPEESY WIĘCEJ TO BYŚ MOMENTALNIE SIĘ PRZEKONAŁ, ŻE GRA MIARZDŻY JONDRA. No tak, ale na #!$%@? mi te cztery fps'y więcej, skoro gra jest słaba? Co to zmieni? NO ZMIENI DIAMETRALNIE WSZYSTKO ZOBACZ JAKA JEST RÓŻNICA LEPIEJ MI POWIEDZ JAKA GRA JEST WEDŁUG CIEBIE DOBRA!? No to odpowiadasz, że Symulator #!$%@? Twojej Matki z 2015 i co usłyszysz? HAHAHA PRZECIESZ TAM BYŁO MAŁO FPSÓW TO TO NIE MOŻE BYĆ DOBRA GRA HAHAHA. Ależ oczywiście, że może to być dobra gra, ponieważ...

Gra jest albo dobra, albo nie. Ilość klatek, czy zajebiszczo-#!$%@? orgia światełek nie jest czynnikiem (tu dam pogrubienie, by żaden się nie sapał xD) decydującym o tym, czy gra jest dobra.

Cyberpunk był potrzebny, chociażby po to, by odróżnić graczy co chcą grać w dobrą grę od onanistów kart graficznych, którzy przy okazji grają w gry i którzy nie dostrzegają żadnej głębi poza tym, że światełka się świecą i jest dobrze w #!$%@? xD A im więcej takich, tym bardziej dyskusja na temat gier będzie wędrować w kierunku właśnie tej fetyszyzacji sprzętu. A im bardziej będzie tam wędrować, tym bardziej deweloperzy będą mogli wypuszczać gnioty; dziurawe fabularnie, z kulejącym uniwersum, z kulejącą mechaniką, z #!$%@? dizajnem i nikogo to nie będzie obchodzić, bo najważniejsze będzie, że światełka się ładnie świecą i fpsy się zgadzają xD Patrz niegdyś Anthem. W tym kierunku idziemy. Wincyj walenia konia pod fpsy i gej-trejsink zapewne odwróci trend xDDDD

#cyberpunk2077 #pasta #gry #ps5 #ps4 #pcmasterrace #heheszki
  • 3
@SebaRenesansu: o ty #!$%@? taki duży wpis atakujący cyberpunk? Pewnie dlatego że nie masz karty graficznej rtx 2060. Gdybyś tylko wyciągnął te 4 cztery fps więcej to byś momentalnie się przekonał, że #!$%@? pałe murzynowi. No zmieni diametralnie wszystko zobacz jaka jest różnica lepiej mi powiedz jaka gra jest według ciebie dobrai? hahaha przecież tma było mało fpsów to to nie może być dobra gra hahaha.
@SebaRenesansu: klasyk na fb. Jest jakaś promka na enebie czy innym keyshopie i np łowcygier wrzucają o tym post, i cyk po 5 minutach już ludzie robią incydent kałowy. Ktoś napisze że gra średnia, i jak się nie ma ciśnienia to jeszcze na spadek ceny można poczekać, i po chwili komentarz:
-no ja nie miałem żadnych problemów. Trzeba było sobie kupić konkuter dysk tysiąc to byś tak nie gadał
-Ale mam