Wpis z mikrobloga

@koziolek666: i tak i nie. Sam z ciekawości szukałem w internetach jak powinno być i na forach wojskowych były gównoburze na na ten temat. Fioletowe Serce było pierwotnie uznawane za poprawne tłumaczenie. Później oba funkcjonowały równolegle obok siebie. W serialowej Kompanii Braci, którą oglądałem na TVN (w 2005 lub 2006?) było chyba Fioletowe Serce ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Archiwalne materiały na Wiki rzucają nieco światła na tę
  • Odpowiedz
@XXUnthinkableXX: zwykle powtarzają to dzbany, które nawet jednego odcinka nie widziały ( ͡° ͜ʖ ͡°) Jasne, że sporo w nim niedopowiedzeń, błędów czy filmowej fantazji (o czym zresztą jest m. in.mowa w linkowanym tekście), ale daleko też mu do propagandowego patosu jak w Szeregowcu Ryanie.
  • Odpowiedz
@XXUnthinkableXX: to znaczy, że nie masz pojęcia o czym piszesz. Widok kamery pokazujący perspektywę strzelca nie oznacza, że "idioci" wbiegający pod pistolety maszynowe i km widzą to samo. Nawet jeśli drużyna znajduje się pod ostrzałem nie powinna zbyt długo siedzieć w jednym miejscu z uwagi na to, że w międzyczasie wróg może wycelować w takie skupisko moździerze/granaty nasadkowe. A trafienie ruchowego celu przy znacznym odrzucie broni wcale nie jest takie proste
  • Odpowiedz
to znaczy, że nie masz pojęcia o czym piszesz. Widok kamery pokazujący perspektywę strzelca nie oznacza, że "idioci" wbiegający pod pistolety maszynowe


@Aerthevizzt:Poniżej film

Nawet jeśli drużyna znajduje się pod ostrzałem nie powinna zbyt długo siedzieć w jednym miejscu z uwagi na to, że w międzyczasie wróg może wycelować w takie skupisko moździerze/granaty nasadkowe


Ok ale co z tego? xD nie pisałem nic o drużynie która się wycofuje

A trafienie ruchowego
  • Odpowiedz
a tutaj to już w ogóle odpłynęli XD Niemieckie działa pancerne bez wsparcia piechoty, niemieckie mg ze szybkostrzelnością niższą niż tompsony wybuch moździeży (?) który nie zmasakrował piechoty odłamkami itd @Aerthevizzt:
  • Odpowiedz
@XXUnthinkableXX: coś Ci się filmiki pomieszały. Wrzucanie randomowych filmików z YT nie uczyni z Ciebie eksperta, tylko w połączeniu z nadużywaniem "XD", trolla ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Elitą byli snajperzy.

Gdyby Speirs nie miał wtedy farta to nie dożyłby sędziwej starości.
  • Odpowiedz