Wpis z mikrobloga

#koronawirus #covid19 #bekazpodludzi #takaprawda #szczepienia #szczepionki #bekazcovidian #teoriespiskowe #nwo #nowylad

Problem ze szczepionkami jest taki, że wcale nie rozwiążą problemu z covidem. Tak samo jak szczepionki na grypę nie rozwiązały problemu wirusa grypy. Ponieważ szczepionka praktycznie nie ogranicza transmisji wirusa i znakomita większość zaszczepionych osób i tak zachoruje. Koronawirus zostanie już z nami na zawsze, tak samo jak chociażby wspomniany wirus grypy. Korono paranoja się nie skończy szybko, cały czas będzie otwieranie, zamykanie, maseczki i do tego jeszcze dojdą paszporty, bez których za kilka lat, nawet nie pójdziesz do Żabki . A szczepienia będą coroczne i już na pewno niedobrowolne oraz odbiją się wszystkim na zdrowiu. Ale spokojnie, kiedyś się to wszystko skończy, gdy już światowi decydenci ugrają to co chcieli ugrać na światowej pandemii. Tylko że wtedy już świat zmieni się nieodpoznania . A koronawirus? A koronawirus sobie i tak z nami zostanie. I ot cała filozofia przebiegu pandemii . ¯\_(ツ)_/¯

Całe szczęście że to wszystko się nie spełni, dlatego bo zaraz zostanę okrzyknięty szurem płaskoziemcą, od czipów Bila Gejtsa i fal 5G i to tylko teoria spiskowa wrzucona na stronkę ze śmiesznymi obrazkami. Uff, całe szczęcie. ( ͡º ͜ʖ͡º)
  • 39
@zenek-stefan1: Polecam i plusuję - https://www.centerforhealthsecurity.org/event201/about
https://www.centerforhealthsecurity.org/event201/scenario.html

Scenariusz został zmodyfikowany pod kątem geopolityki i strategii międzynarodowej - zamiast Brazylii (gdzie miało dojść do przerzedzenia ludzkości ze względu na nadmiar ludzi w tamtym kraju) postawiono na Chiny jako element wojny USA - Chiny, USA chciało zamknąć Chiny w środku i pozwolić im upaść i pandemia skończyłaby się w 2020 i USA ogłosiłoby zwycięstwo nad Chinami

Teraz do władzy w USA doszła inna
czy szczepionka ogranicza transmisję wirusa, jest w tej chwili w trakcie badań


@Karol1337: To prawda.
Ale ja w swoim wpisie zakładam hipotetycznie że „praktycznie nie ogranicza transmisji wirusa”. Tzn. osobiście jestem prawie pewien że tak jest.
@Creed-Bratton: Może się zagalopowałem z tym że nie chcą znać prawdy, ale już wielokrotnie było zapowiadane, że ludzi jest za dużo na ziemi, że będzie pandemia, do tego inne czynniki geopolityczne (wojna USA za Trumpa z Chinami).
Po prostu to wszystko zmierza w tę stronę o której mówiłem. Na obecnym etapie wydaje się, że jest to gdybanie. Do tego dochodzi fakt, że politycy w tym temacie siedzą cicho jak mróweczki.

Ja
@Trafas: Ale posłuchaj pajacu, ja Cię nie obrażam/ nie obrażałem, @Aik32fr45yd: również nie. To kiego #!$%@? rzucasz bluzgi i oszczerstwa bez pokrycia? Co to za gimbusowe praktyki?! Możesz się z kimś nie zgadzać, ale to nie znaczy że możesz komuś ubliżać. Rzecz w tym iż możesz sobie tylko poszczekać w internetach, ale już w realu byś się bał to powiedzieć, ze względu na to że w odpowiedzi przemodelowałbym Ci ryj.
@DuzoLurkuje: Wszystko jest w trakcie badań które opublikują, bądź nie, sfałszowane bądź nie, nie szybciej niż w 2023r.
Ale ja w swoim wpisie zakładam hipotetycznie że „praktycznie nie ogranicza transmisji wirusa”. Tzn. osobiście jestem prawie pewien że tak jest.