Wpis z mikrobloga

Hmm, dałem cyplowi unsuba, nie mogę już słuchać tych jego mundrości...
Jednak ja nie o tym, czy ja dobrze widzę, że offroad 2021 Ukraina, odbywa się jednak w PL z brakiem poszanowania przepisów o lasach państwowych? ( ͡° ͜ʖ ͡°)-
#mocnyvlog
  • 6
  • Odpowiedz
@Nile: nie wiem jak z przepisami dziś jest bo moje ostanie wyjazdy do lasu to były z rodzicami na grzyby maluchem 126p ale prawdą jest, że przy wjeździe do lasu kawałek za Narolem ominęli zamknięty szlaban przy wjeździe do lasu bo wjechali boczną dróżką, później przez rów melioracyjny na którym utknął mercedes którego później naprawiali (przy okazji poryli ten rów)
  • Odpowiedz
@astri: Na pewno jest tam zakaz wjazdu pojazdów silnikowych, poza pojazdami pracowników LP i tym, którzy mają stosowne zezwolenie, to czekamy na artykuły jak to "znany vloger technologiczny, gubernator Kielecki" rył z kolegami lasy.
Mam nadzieję, że dowalą im zanieczyszczenie gleby smarami i olejami z naprawy i w końcu im przytrą nosa...
(σ ͜ʖσ)
  • Odpowiedz
@mati75: Ja skutecznie zwalczam w sobie chęć ich włączenia, ale jak wstawi filmik z bólem dupy, że mają sprawę za jazdę po lasach to się poświęcę :D
  • Odpowiedz