Wpis z mikrobloga

konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 82
Mc'Double to nadburger. Kojarzy mi się z dzieciństwem gdy pierwszy raz byłem w mieście i się nim zajadalem na wycieczce szkolnej. Dużo mięska (wątpliwej jakości ale zawsze) korniszonki, serek i sos dopełniający reszty. Znów wrócił do menu. Polecam każdemu!
#jedzzwykopem #gotujzwykopem #mcdonalds
Pobierz J.....9 - Mc'Double to nadburger. Kojarzy mi się z dzieciństwem gdy pierwszy raz byłe...
źródło: comment_16206429685RTYFZfg0B7FoVaxMHGxlg.jpg
  • 39
@Landmark: To współczuje. Xd No ale możesz dodać dodatkowe mięso przecież i ser do zwykłego. To na to samo wyjdzie tylko odrobine droższy. Wiec kupujesz podwójnego dodajesz płatne mięso i ser i darmowa sałatę, ogórek i cebule. No i mas to samo.
@Jointwick69: mieso "wątpliwej jakości" I tyle po czytaniu posta xD to mieso jest robione w bardziej sterylnych warunkach niz mieszkasz. Myslisz, ze ktos dalby sobie #!$%@?ć kontrakt z mcd przez biedamieso albo kawałek włosa w mięsie? Uwierz mi, gorsze zarcie masz w większości burgerowni, bo moze faktycznie mieso mają świeższe (a nie mrożone) ale reszta składników odpowiednio sie nada na drugi czy trzeci dzień
@Jointwick69: zdrowe nie jest, ale o jakość bym się nie martwił. Jak jadę w trasę długą autem to po drodze stołuje się tylko w Macu, bo mam pewność że sraczki nie dostanę xD Nawet za granicą. A że większość pozycji w krajach europejskich jest taka sama to wiem co mogę zjeść.