Wpis z mikrobloga

@bajbuss: Przecież napisałem, że nie pierwszy raz to widzę, ale wcześniej nie trafiłem tak czysto z kamerką.
Zresztą oni robią takie fikoły drogowe, żeby się nie zatrzymać, że szok. Jak dojeżdżają do czerwonego to jakoś wtedy zmieniają się w pieszych na rowerze i potem z powrotem myk na asfalt XD Co za podludzie.
@koostosh:
Czy rowerzystów nie obowiązuje sygnalizacja świetlna? Czy o co chodzi? Dzisiaj byłem świadkiem takiej sytuacji. Zresztą nie pierwszy raz, ale tym razem centralnie przed kamerką.


@BulgarskiTaboret: szukasz sobie pretekstu, żeby pojojczeć „ojojoj, źli rowerowcy, ojojo, biedni kierowcy, bo są rowerowcy”?
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@BulgarskiTaboret:
To co powiesz na "rowerzystę", który przejeżdża na czerwonym, wali w bok radiowozu, po czym szybko odjeżdża. Po zatrzymaniu tłumaczy się, że nie zauważył.
@wykopyrek: Nie lubię cwaniactwa drogowego. Jak jedziesz po drodze i masz czerwone światło to stój. Domyślam się, że jeździsz podobnie jak ten z nagrania, skoro przyczepiłeś się do mnie, a nie do niego.
@pcela: Na szczęście nie miałem nigdy kolizji z rowerzystą, ale już widziałem na "Polskie Drogi" jak walą w samochód (oczywiście wjeżdżając na czerwonym) i próbują uciec... No niestety trzeba szybko do takiego gościa podejść i chyba za
Nie lubię cwaniactwa drogowego. Jak jedziesz po drodze i masz czerwone światło to stój.


Ja też nie lubię cwaniactwa drogowego. Może nawet bardziej niż ty. Jak widzisz zieloną strzałkę, to robisz stój, zanim pojedziesz dalej.

Domyślam się, że jeździsz podobnie jak ten z nagrania, skoro przyczepiłeś się do mnie, a nie do niego.


@BulgarskiTaboret: przyczepiłem się do twojego jojczenia „rowerzyści”. Cwaniaczą cwaniaki, bez względu, czy jadą rowerem, czy radiowozem. Widziałem więcej